25 metų Lietuvos rinktinės saugas Darvydas Šernas tapo neįmenama mįsle lenkų gynėjams – vakar vykusiose Lenkijos I lygos rungtynėse tarp Svinoujscės „Flotos“ ir Lodzės „Widzew“ ekipų lietuvis vėl pelnė įvartį.

Nors pirmieji į priekį 45 min. po to, kai pasižymėjo D. Staniszewski, išsiveržė aikštės šeimininkai, pačioje antrojo kėlinio pradžioje, 47 min., savo žodį tarė ir D. Šernas, gražiu tolimu smūgiu išlyginęs rezultatą – 1:1. Tai buvo antras iš eilės mūsiškio įvartis pirmenybėse.

77 minutę aktyvusis lietuvis dar uždirbo ir 11 metrų baudinį, tačiau prie kamuolio stojusio „Widzew“ puolėjo Marcino Robako koja sudrebėjo ir jis nesugebėjo išplėšti pergalės.

Abu „Widzew“ legionieriai iš Lietuvos – D. Šernas ir Mindaugas Panka – žaidė visas 90 minučių.

Nepaisant dviejų prarastų taškų, „Widzew“ futbolininkai su 31 tašku po 15 turų žengia pirmi. Antroje vietoje – Žabžės „Gornik“ klubas su Tadu Papečkiu ir Mariumi Kižiu (30 taškų), trečioje – Ščecino „Pogon“ (25 taškai).