Vakar Lenkijos I-os futbolo lygos 15-ojo turo mače Lodzės „Widzew“ ekipa su Darvydu Šernu ir Mindaugu Panka išvykoje 2:1 (2:1) palaužė Ščecino „Pogon“ futbolininkus ir tapo čempionato lyderiais.

Pirmąjį svečių įvartį 19 min. pelnė Lietuvos rinktinės saugas D. Šernas, o iki pertraukos abi komandos dar apsikeitė taikliais smūgiais.

Antrajame kėlinyje „Widzew“ vienuolikė dar nerealizavo 11 metrų baudinio, bet išsaugojo pergalingą rezultatą iki pat susitikimo pabaigos.

3,5 metų kontraktą su „Widzew“ sudaręs 25 metų amžiaus D. Šernas buvo pakeistas tik 90 minutę, o jo bendraamžis M. Panka žaidė be keitimų.

„Widzew“ po 14 mačų turi 30 taškų ir žengia pirmas. Antras – Žabžės „Gornik“ klubas su Tadu Papečkiu ir Mariumi Kižiu (30 taškų po 15 mačų), trečias – Ščecino „Pogon“ (25 taškai po 15 mačų).

Beje, minėtas rungtynes stebėjo daugiau nei 7 tūkstančiai žiūrovų. Siūlome pasižiūrėti, kokią atmosferą jie sukūrė: