Lenkijos Ekstraklasoje rezultatyvų perdavimą atliko lietuvis Arvydas Novikovas. To buvo maža – Balstogės „Jagiellonia“ svečiuose 1:4 (1:2) pralaimėjo Gdynės „Arka“ futbolininkams.

Šeimininkai pirmavo 2:0 po Michalo Marcjaniko (13 minutė) ir Rafalo Siemaszko (21 min.) įvarčių.

34-ąją minutę rezultatą po A. Novikovo perdavimo sušvelnino Tarasas Romanchukas.

Į tai „Arka“ atsakė dar dviem tiksliais smūgiais. 61-ąją minutę pasižymėjo Marcinas Warcholakas, 77-ąją į savo vartus įsimušė „Jagiellonia“ futbolininkas Piotras Wlazlo.

Svečių saugas Fiodoras Černychas žaidė visas rungtynes. Jo komandos draugas A. Novikovas 87-ąją minutę buvo pakeistas.

„Jagiellonia“ (20 taškų) užima penktąją Ekstraklasos poziciją. „Arka“ (19 tšk.) – septintąją.