Aukščiausioje Lenkijos futbolo lygoje pirmadienio vakarą buvo žaidžiamos vienerios rungtynės. Jose savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusi Arvydo Novikovo atstovaujama Balstogės „Jagiellonia“ buvo sutriuškinta 0:4 (0:0).

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau nuo rungtynių pradžios svečių „Slack Wroclow“ aikštelėje demonstravo patrauklesnį futbolą ir kūrė daugiau progų.

Antrajame kėlinyje pasipylė svečių įvarčiai. 49-ą rungtynių minutę rezultatas tapo 0:1, o per likusį laiką Vroclavo komanda pasižymėjo dar triskart.

A. Novikovas rungtyniavo visas 90 minučių. Po šio pralaimėjimo Balstogės komanda išlieka turnyrinės lentelės viršuje, tačiau pirmąją vietą dalinasi su „Piast Gliwice“ komanda.