Aukščiausioje Lenkijos futbolo lygoje pirmadienį susitiko lietuvių komandos. Arvydas Novikovas pelnė įvartį, o Balstogės „Jagiellonia” 14-ojo turo rungtynėse be vargo įveikė Valdo Ivanausko vadovaujamą Sosnoveco „Zaglebie“.

Sosnovece vykusi dvikova baigėsi svečių pergale rezultatu 4:1 (1:0).

A. Novikovas rungtyniavo visas 90 minučių. Jis svariai prisidėjo prie Balstogės komandos pergalės, kai 46-ą minutę pelnė antrą susitikimo įvartį (2:0).

Vos po kelių akimirkų, 54-ąją minutę, lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą Karoliui Swiderskiui, kuris pradėjo Ivanausko komandos triuškinimą (3:0).

Per likusį laiką abi ekipos apsikeitė po vieną įvartį ir „Zaglebie“ patyrė dar vieną skaudžią nesėkmę Lenkijos čempionate.

Justas Lasickas rungtynėms nebuvo registruotas.

Po 14-ojo turo „Jagiellonia” rikiuojasi 2-oje vietoje, o „Zaglebie” išlieka paskutiniai, 16-i.