Balstogės „Jagiellonia“ ekipa su dviem Lietuvos rinktinės futbolininkais sėkmingai pradėjo Europos lygos atrankos varžybų antrojo etapo kovą. Išvykoje Lenkijos vicečempionai įmušė įvartį ir pasiekė lygiąsias su Azerbaidžano ekipa „Gabala“ – 1:1.

Tiek Fiodoras Černychas, tiek Arvydas Novikovas žaidė ekipos starto sudėtyje.

Lenkijos klubą į priekį išvedė Tarasas Romanczukas, kai įmušė įvartį 15-ąją rungtynių minutę po rezultatyvaus A. Novikovo perdavimo nuo kampinio.

Šeimininkai antrąjį kėlinį pradėjo labai aktyviai ir Stevenas Josephas-Monrose 46-ąją minutę įmušė įvartį ir atstatė rungtynėse lygybę.

Nuo 85-osios minutės A. Novikovas buvo pakeistas, o F. Černychas rungtyniavo iki mačo pabaigos.

Atsakomosiose rungtynėse Balstogėje vyks lygiai po savaitės.