bartoszas kwiecienas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bartoszas kwiecienas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bartoszas kwiecienas“.

Lietuviai prie triuškinamos „Jagiellonia“ pergalės prisidėjo įvarčiu ir rezultatyviais perdavimais

Antradienio vakaras tapo lengvu „Jagiellonia“ pasivaikščiojimu. Balstogės futbolininkai „Ekstraklasa“ 20-ojo turo rungtynėse namie 5:1 (3:1) sutriuškino Kelcų „Korona“. Kaip pašėlęs mačą pradėjo Arvydas Novikovas. Lietuvis 11-ąją minutę pelnė atidarymo įvartį. „Korona“ 22-ąją išlygino rezultatą, kai kamuolį į vartus nukreipė Jacekas Kielbas. 30-ąją minutę žodį vėl tarė A. Novikovas. Jis asistavo Lukaszui Sekulski.