lechia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lechia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lechia“.

„Panevėžys“ į stipriausios Lenkijos lygos klubo vartus mušė du kartus

FK „Panevėžys“ draugiškas rungtynes Gdanske žaidė su vietos „Lechia“, rungtyniaujančia stipriausiame Lenkijos fubolo divizione. Panevėžiečiai šeimininkams nusileido rezultatu 2:3 (2:3) Susitikimas su pajėgiais varžovais panevėžiečiams prasidėjo sėkmingai. 22-ąją mačo minutę po Hugo Figueredo perdavimo iš krašto kamuolį į „Lechia“ klubo vartus pasiuntė Elivelto. Šeimininkai neilgai buvo besivejančių vaidmenyje.
2021-07-17

Draugiškose rungtynėse – Arvydo Novikovo įvartis

Draugiškose futbolo rungtynėse įvartį pelnė Arvydas Novikovas. 27-erių lietuvis tiksliu smūgiu prisidėjo prie įtikinamos Balstogės „Jagiellonia“ pergalės. Lenkijos komanda 4:1 (1:0) nugalėjo Bukarešto „Dinamo“. A. Novikovas kamuolį į vartus pasiuntė 53-ąją minutę. „Jagiellonia“ gretose taip pat pasižymėjo Cillianas Sheridanas (3 minutė), Ivanas Runje (49 min.) ir Romanas Bezjakas (72 min.). 66-ąją minutę įvartį „Dinamo“ komandai pelnė Denisas Ciobotariu.
2018-07-10

„Sūduvoje“ – patyręs puolėjas iš Kroatijos Josipas Tadičius

Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną naujoką. Juo tapo 30 metų puolėjas iš Kroatijos Josipas Tadičius, per savo karjerą, be gimtosios šalies pirmenybių, rungtyniavęs Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos, Lenkijos, Australijos ir Turkijos čempionatuose. 30-metis dešiniakojis buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 15-mečių iki 21 metų – Kroatijos rinktines, o profesionalo karjerą 2004 metais pradėjo gimtinės „Osijek“ klube.
2017-09-25

Fedoras Černychas įmušė ir atliko rezultatyvų perdavimą, bet „Jagiellonia“ išleido pergalę

Balstogės „Jagiellonia“ paleido iš rankų pergalę Lenkijos lygoje – pirmadienį svečiuose 3:3 (2:1) sužaidė su Gdansko „Lechia“. Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Fedoras Černychas pasižymėjo įvarčiu i rezultatyviu perdavimu. Pirmąjį įvartį po kampinio pelnė šeimininkai. 11-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Blažejus Augustynas. Tas pats futbolininkas 24-ąją minutę įsimušė ir į savuosius vartus. Tai atsitiko po F. Černycho perdavimo iš kairės. 26-erių lietuvis 49-ąją minutę įvartį pelnė pats.
2017-09-18

Lietuvių atstovaujama „Jagiellonia“ patyrė skaudų smūgį Gdanske

Kovoje dėl Lenkijos futbolo karūnos dviejų lietuvių atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas patyrė skaudų smūgį išvykoje. Gdanske vietos „Lechia“ įveikė svečius 4:0 (2:0). „Jagiellonia“ prarado lyderės poziciją. Pirmasis rungtynių pusvalandis svečiams buvo labai nesėkmingas. Du kartus savoje baudos aikštelėje taisykles pažeidusi „Jagiellonia“ gavo du 11 metrų baudinius. Abu juos realizavo „Lechia“ legionierius iš Portugalijos Marco Paixao, įmušęs 17-ąją ir 25-ąją minutėmis.
2017-05-17

Lietuviai ir toliau siaučia Balstogėje – įvartį pelnė Arvydas Novikovas

Penktadienį Lenkijos aukščiausios futbolo lygos rungtynėse įvartį pelnė Arvydas Novikovas. Tikslus lietuvių smūgis pergalės neatnešė – Balstogės „Jagiellonia“ svečiuose 1:1 (0:1) sužaidė su Kelcų „Korona“. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi nerezultatyviai. <br> Abu įvarčiai pelnyti iškart po pertraukos. 47-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė ukrainietis Sergejus Pilipčukas. Po dviejų minučių rezultatą išlygino A. Novikovas. Pastarasis žaidė iki 68-osios minutės.
2017-05-05

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai kontrolines rungtynes su lenkais sužaidė lygiosiomis

Šalies čempionų titulus apgynę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pertraukos šalies pirmenybėse metų ketvirtadienį kontrolinė susitikimą svečiuose su vienuoliktą vietą Lenkijos čempionate užimančia Gdansko „Lechia“ vienuolike baigė lygiosiomis 1:1 (1:0). Po tikslaus Darvydo Šerno (21 min.) smūgio žalgiriečiai pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Grzegorzas Wojtkowiakas (69 min.
2015-11-12

Lietuvos policija užkirto kelią planuotoms lenkų ir rusų futbolo sirgalių muštynėms

Lietuvos pareigūnams pavyko nutraukti planuotas dideles Lenkijos ir Rusijos futbolo sirgalių muštynes, kurios sekmadienį turėjo vykti Lietuvoje. Policijos departamentas pranešė, kad penktadienį vėlai vakare iš Lenkijos policijos gavo preliminarios informacijos, kad artimiausiu metu Lietuvoje planuojamos didelės lenkų ir rusų futbolo chuliganų muštynės.
Aktualijos 2015-06-28

Paskelbta Lietuvos futbolo rinktinės sudėtis rungtynėms su Anglija

Paskelbta Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės sudėtis 2016 m. Europos čempionato atrankos rungtynėms su Anglija, kurios vyks penktadienį. Į rinktinės sąrąšą įtraukti 23 futbolininkai. Vienas iš pasikeitimų - į sudėtį po daugiau nei metų sugrįš gynėjas Tomas Mikuckis. 32 metų Maskvos „Torpedo“ žaidėjas nemažą dalį antrojo praėjusių metų pusmečio praleido po kojos operacijos ir neseniai debiutavo Rusijos „Premier“ lygoje.
2015-03-23

„Atlanto“ ir „Lechia“ futbolininkai išsiskirstė neįmušę įvarčių

„Atlantas“ treniruočių stovykla Lenkijoje pirmadienį baigė kontrolinėmis rungtynėmis su Gdansko „Lechia“ klubu, rungtyniaujančiu savo šalies aukščiausios („Ekstraklasa“) lygos čempionate. Atkaklus susitikimas su nestipriausios sudėties žaidusiais lenkais baigėsi be įvarčių – 0:0. Klaipėdiečiai turėjo daugiau progų pasižymėti. Ypač įsiminė Andriaus Urbšio galimybė pasiekti įvartį, tačiau jo smūgiuotam į tuščius vartus kamuoliui kelią pastojo gynėjas.