Martynas Gecevičius ketvirtadienį svariai prisidėjo prie laimėjimo Lenkijos krepšinio lygoje. Zeliona Guros „Stelmet“ namie 100:89 (19:25, 26:26, 29:20, 26:18) nugalėjo Varšuvos „Legia“. Vis dėlto pagrindiniu pergalės kalviu tapo ne lietuvis.

Svečiai rungtynes pradėjo 8:0, o antrojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 42:30.

„Stelmet“ varžovus pavijo trečiojo kėlinio pabaigoje, o ketvirtąjį sužaidė užtikrintai.

Zeliona Guros krepšininkai metė 45 baudas. „Legia“ – 15. „Stelmet“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 43:26.

M. Gecevičius buvo vienas geriausių rungtynėse. Lietuvis per 27 minutes pelnė 16 taškų, pataikęs visas septynias baudas. Snaiperis surinko 20 naudingumo balų.

Vis dėlto Martynas nublanko prieš fantastišką mačą sužaidusį komandos draugą Vladimirą Dragičevičių. 31-erių juodkalnietis rungtyniavo 29 minutes, pelnė 27 taškus, pataikęs 11 dvitaškių iš 17 ir penkias baudas iš šešių. Puolėjas atkovojo 14 kamuolių, atliko šešis rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo tiek pat pražangų. V. Dragičevičiaus sąskaitoje – 40 naudingumo balų.

„Stelmet“ (17 pergalių / 7 pralaimėjimai) užima antrąją Lenkijos lygos poziciją, „Legia“ (2/24) – priešpaskutinę, 16-ąją.