stelmet

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stelmet“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stelmet“.

Varžovus mačo pradžioje paleidę „Šiauliai“ nusileido Lenkijos klubui

Triuškinantį pralaimėjimą Šiaurės Europos krepšinio lygoje patyrė „Šiaulių“ (1-1) krepšininkai. Pastarieji svečiuose 83:109 (19:38, 22:24, 18:22, 24:25) neatsilaikė prieš Zelionos Guros „Stelmet“ (1-0) komandą iš Lenkijos. Lenkai įspūdingai jau startavo pirmajame kėlinyje, kurio metu sugebėjo susikrauti net 20 taškų pranašumą (10:30). Po tokio smūgio šiauliečiai taip ir neatsitiesė.
2023-09-27

Martynas Gecevičius apie žaidimą rinktinėje: manau, šis laikotarpis baigėsi

Lenkijoje rungtyniaujantis Martynas Gecevičius nemano, kad ateityje užsivilks Lietuvos krepšinio rinktinės marškinėlius. Lietuviai birželio 28-ąją žais pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynes Lenkijoje. Kai komandos lapkričio 26-ąją susitiko Klaipėdoje, M. Gecevičiaus paslaugų Dainiui Adomaičiui neprireikė. „Nemanau, kad žaisiu ir šį kartą, nes niekas su manimi nesusisiekė. Turbūt laikas rinktinėje baigėsi“, – Lenkijos žiniasklaidai sakė 29-erių M. Gecevičius.
2018-05-14

Puikias rungtynes sužaidęs Martynas Gecevičius nublanko prieš komandos draugą

Martynas Gecevičius ketvirtadienį svariai prisidėjo prie laimėjimo Lenkijos krepšinio lygoje. Zeliona Guros „Stelmet“ namie 100:89 (19:25, 26:26, 29:20, 26:18) nugalėjo Varšuvos „Legia“. Vis dėlto pagrindiniu pergalės kalviu tapo ne lietuvis. Svečiai rungtynes pradėjo 8:0, o antrojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 42:30. „Stelmet“ varžovus pavijo trečiojo kėlinio pabaigoje, o ketvirtąjį sužaidė užtikrintai. Zeliona Guros krepšininkai metė 45 baudas.
2018-03-23

Martynas Gecevičius buvo vienas lauke karys

Martynas Gecevičius sužaidė solidžias rungtynes, bet jo atstovaujama Zeliona Guros „Stelmet“ baigė pasirodymą šio sezono FIBA Čempionų lygoje. Lenkijos komanda antradienį svečiuose 60:90 (21:25, 10:25, 16:26, 13:14) nepasipriešino „Monaco“ krepšininkams. Pirmasis kėlinys baigėsi apylygiai – 25:21. Nuo antrojo ketvirčio dominavo Monako komanda. Šeimininkai pataikė 30 dvitaškių iš 46 (65 procentai), svečiai – septynis iš 37 (19 proc.
2018-03-13

Paskelbtas išplėstinis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatų sąrašas

Likus daugiau nei mėnesiui iki pasaulio čempionato atrankos rungtynių su Vengrijos ir Kosovo komandomis, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis paskelbė išplėstinį 33-ių kandidatų sąrašą, kurie gali būti kviečiami į artėjančias rungtynes. Lyginant su pirmosios stovyklos sąrašu, šį papildė Eurolygos klubuose rungtyniaujančių lietuvių pavardės.
2018-01-18

Gedimino Oreliko šou: rezultatyvus žaidimas, išplėštas pratęsimas ir trigubo dublio siekis

Nuostabias FIBA Čempionų lygos rungtynes sužaidė lietuvis Gediminas Orelikas. Krepšininko atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ namuose po pratęsimo 102:93 (21:28, 20:24, 22:19, 23:15, 16:7) nugalėjo Radomo „Rosa“. Šeimininkai, didžiąją rungtynių dalį vijęsi varžovus, iniciatyvą perėmė mačo pabaigoje. Pratęsimą dvitaškiu su pražanga ir taikliu baudos metimu išplėšė G. Orelikas. Per papildomas penkias minutes „Umana Reyer“ varžovams šansų nepaliko.
2018-01-10

Anoldas Kulboka – rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynių žaidėjas

Antradienį puikias FIBA Čempionų lygos rungtynes sužaidė 19-metis lietuvis Arnoldas Kulboka. Jis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mačo žaidėjas, o krepšininko atstovaujama Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ namie 83:57 (22:10, 25:11, 21:19, 15:17) sutriuškino „Gaziantep“. Šeimininkai iniciatyvą į savo rankas tvirtai paėmė nuo pirmojo kėlinio. „SikeliArchivi“ pataikė 34 metimus iš 61 (56 procentai), „Gaziantep“ – 23 iš 65 (35 proc.
2017-12-12

Gediminas Orelikas tritaškiu išplėšė pergalę

Gediminas Orelikas pataikė pergalingą tritaškį, o lietuvio atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ FIBA Čempionų lygos rungtynėse savo aikštėje 70:67 (23:17, 18:13, 15:21, 14:16) nugalėjo Bairoitas „Medi“ krepšininkus. Šeimininkai metė 22 baudas, svečiai – 10. „Umana Reyer“ atliko 22 rezultatyvius perdavimus, „Medi“ – 14. G. Orelikas rungtynes pradėjo nuo suolo, žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 12 taškų. Lietuvis surinko 10 naudingumo balų.
2017-11-15

Į pergalę vedęs Gediminas Orelikas – dar kartą rezultatyviausias ir naudingiausias

Gediminas Orelikas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias komandoje, taip atvedęs Venecijos „Umana Reyer“ į pergalę. Italijos ekipa FIBA Čempionų lygos rungtynėse antradienį svečiuose 76:66 (13:22, 18:14, 21:12, 24:18) nugalėjo Liublianos „Petrol-Olimpija“ krepšininkus.
2017-11-08

Martynas Gecevičius prisiminė pavojingiausią savo ginklą

Naują klubą suradusiam Martynui Gecevičiui, panašu, ilgai pratintis prie naujų bendraklubių nereikės. Penktadienio vakarą Lenkijos pirmenybėse Zelionos Guros „Stelmet“ (4-3) namuose 100:76 (24:26, 26:19, 26:13, 24:18) nesunkiai pranoko Krosno „Miasto Szkla“ (2-4). Lietuvis aikštėje praleido 21 minutę ir spėjo įmesti 14 taškų, atkovojo atšokusį kamuolį, atliko tris rezultatyvius perdavimus, išprovokavo tris pražangas, kartą suklydo, sykį prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.