Antradienį puikias FIBA Čempionų lygos rungtynes sužaidė 19-metis lietuvis Arnoldas Kulboka. Jis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mačo žaidėjas, o krepšininko atstovaujama Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ namie 83:57 (22:10, 25:11, 21:19, 15:17) sutriuškino „Gaziantep“.

Šeimininkai iniciatyvą į savo rankas tvirtai paėmė nuo pirmojo kėlinio.

„SikeliArchivi“ pataikė 34 metimus iš 61 (56 procentai), „Gaziantep“ – 23 iš 65 (35 proc.). Kapo d'Orlando komanda atliko 20 rezultatyvių perdavimų, Gaziantepo – devynis.

Abi ekipos retai metė baudas. Šeimininkai tai darė aštuonis kartus, svečiai – septynis.

A. Kulboka buvo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynių žaidėjas. Lietuvis per 31 minutę pelnė 18 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. 19-metis pataikė septynis metimus iš 10-ies bei surinko 25 naudingumo balus.

Pralaimėjimą patyrė Zelionos Guros „Stelmet“. Lenkijos komanda namie 72:80 (12:15, 20:23, 19:18, 21:24) neatsilaikė prieš Salonikų „Aris“.

Šeimininkams Martynas Gecevičius per 25 minutes pelnė šešis taškus. Lietuvis prametė visus šešis metimus iš žaidimo, bet šimtu procentų realizavo baudas.