kobenhavn

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kobenhavn“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kobenhavn“.

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

Čempionų lyga: „Liverpool“ žengė į grupių etapą

Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaistos penkerios atrankos paskutinio etapo atsakomosios rungtynės, po kurių paaiškėjo paskutiniai laimingieji. Penki bilietai į prestižiškiausią žemyno turnyrą atiteko Maskvos CSKA, Agdamo „Qarabag“, Lisabonos „Sporting“, „Liverpool“ bei Nikosijos APOEL. Jurgeno Kloppo treniruojamas „Liverpool“ užbaigė prieš savaitę pradėtą darbą.
2017-08-24

„Liverpool“ iš Vokietijos grįžta su minimaliu pranašumu

Pirmąsias UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų etapo rungtynes laimėjo „Liverpool“. Anglijos komanda antradienį 2:1 (1:0) Vokietijoje nugalėjo Sinsheimo „Hoffenheim“. Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0. Įvartį 35-ąją minutę pelnė gynėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas. „Liverpool“ 74-ąją minutę padvigubino skirtumą. Kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Hoffenheim“ atstovas Havardas Nordtveitas. Vokiečiams rungtynių pabaigoje pavyko sušvelninti rezultatą.
2017-08-16

Čempionų lygos burtai: „Liverpool" vyks į Vokietiją

UEFA būstinėje Nione ištraukti lemiamo Čempionų lygos atrankos varžybų etapo burtai, suskirstę 20 komandų į 10 porų. Į Čempionų lygą sugrįžti norintys „Liverpool“ futbolininkai paskutiniajame etape susirems su Vokietijos ekipa „Hoffenheim“, o savo gretose Mario Balotelli turinti „Nice“ klubas gavo rimtą varžovą iš Italijos – „Napoli“. 10 porų laimėtojų pateks į Čempionų lygos grupių etapą, o 10 pralaimėtojų gaus teisę varžytis Europos lygos grupių varžybose.
2017-08-04

Europos lygoje – solidus Gediminas Mažeika ir bananą aikštėje valgantis Marcosas Rojo

Ketvirtadienį „Old Trafford“ stadione Mančesteryje vykusiose UEFA Europos lygos rungtynėse tarp „Manchester United“ ir „Rostov“ sėkmingai teisėjavo lietuvis Gediminas Mažeika. Rungtynės įsiminė ir netradiciniu epizodu – aikštėje bananą valgančiu argentiniečiu Marcosu Rojo. „Manchester United“ laimėjo 1:0 (0:0) ir pateko į ketvirtfinalį. Pirmasis mačas Rostove baigėsi 1:1. Mančesteryje vykusios rungtynės buvo emocingos, bet G. Mažeika puikiai kontroliavo situaciją.
2017-03-17

Sužaistos pirmosios Europos lygos aštuntfinalio rungtynės

Ketvirtadienį sužaistos pirmosios UEFA Europos lygos aštuntfinalio rungtynės. Įvarčiais lijo Belgijoje, kur derbyje „Gent“ 2:5 pralaimėjo „Genk“. Nugalėtojams dublį įmušė Mbwana Samatta. Rezultatyviai baigėsi ir „Lyon“ (Prancūzija) – „Roma“ rungtynės.
2017-03-10

Paaiškėjo visi Europos taurės aštuntfinalio dalyviai

Paaiškėjo visi UEFA Europos lygos aštuntfinalio dalyviai. Ketvirtadienį sužaista 13-a šešelioktfinalio rungtynių. Vigo „Celta“ (Ispanija) į kitą etapą žengė po pratęsimo, o didžiausią pergalę pasiekė Liono „Lyon“ (Prancūzija) – 7:1. Didžiausia intriga vyko Charkovo „Metalist“ stadione. Donecko „Šachtar“ (Ukraina) jau buvo viena koja aštuntfinalyje, bet 91-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas. Bendras rezultatas tapo 1:1, tad teko žaisti pratęsimą.