Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zoria“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zoria“.

Ukrainos futbolininko širdis stojo tris kartus: sportininką išgelbėjo seminaro dalyviai

Ukrainos klubo Luhansko „Zoria“ futbolininkas Olegas Dančenko veikiausiai išgyveno tik atsitiktinumo dėka.  Pranešama, kad vasario 12-sios treniruotės stovykloje Turkijoje metu 28-erių vyrui net triskart sustojo širdis. Vyro gyvybę išgelbėjo jam į pagalbą suskubę Austrijos futbolo asociacijos medikai, kurie tik atsitiktinumo dėka šalia stadiono rengė seminarą. Jie turėjo defibriliatorių ir sužinoję apie incidentą suskubo padėti sportininkui.
2023-02-14

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

„Jonava“ savo sudėtį papildė dar dviem gynėjais

Po pertraukos grįžtančiose A lygos kovose „Jonavos“ ekipai padės dar du naujokai. XVII turo išvakarėse pasirašytos sutartys su gynybos grandies futbolininkais Aurimu Tručinsku ir ukrainiečiu Maksimu Žučikovu. Dešiniajame gynybos krašte žaidžiantis A. Tručinskas į „Jonavą“ atvyksta po trijų sezonų Utenos „Utenio“ klube. Į šį Aukštaitijos klubą futbolininkas atvyko iš Vilniaus „Žalgirio“, kur karjerą pradėjo nuo trečios klubo komandos.