Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedrius arlauskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedrius arlauskis“.

Garsiausi 2022-ųjų sporto skandalai pasaulyje: Ronaldo konfliktas, rusų pašalinimas ir skandalai Katare

Paskutines dienas skaičiuojantys 2022-ieji sporto aistruoliams atnešė daug neužmirštamų reginių ir neįtikėtinų atletų pasirodymų, tačiau kaip ir kiekvienais metais sporto pasaulyje netrūko ir skandalų.  Portalas tv3.lt kviečia prisiminti garsiausiai šiemet nuskambėjusius sporto pasaulio skandalus.
2022-12-30

Turkijoje – kone visą mačą žaidusio Novikovo rezultatyvus perdavimas, Portugalijoje – Zubo pražanga baudos aikštelėje

Prieš rinktinių pertrauką sekmadienį nemažai lietuvių žaidė įvairiose užsienio lygose. Vienas iš jų – rinktinės lyderis Arvydas Novikovas, kuris vakar pirmą kartą žaidė startinėje „Samsunspor“ klubo sudėtyje ir padėjo savo komandai namuose 3:2 nugalėti „Sakaryaspor“ klubą. A. Novikovas šiame mače žaidė 83 minutes ir prisidėjo prie antrojo savo komandos įvarčio. Lietuvis 74 minutę atliko rezultatyvų perdavimą brazilui Douglasui Tranque, kuris apskritai pelnė visus tris savo ekipos įvarčius.
2022-09-19

Giedriaus Arlauskio atstovaujama ekipa patyrė skaudžią nesėkmę, ukrainiečiai palaužė „Monaco“

Antradienį prasidėjo paskutinis Čempionų lygos atrankos etapas, kuriame Donecko „Šachtar“ (Ukraina) dėka fantastiško įvarčio svečiuose 1:0 palaužė „Monaco“ (Prancūzija) ekipą. Vienintelis įvartis buvo pelnytas 19-ą minutę, kai pasižymėjo brazilas Pedrinho, „išmaudęs“ visą varžovų gynybą ir pelnęs fantastišką įvartį. Atsakomosios rungtynės vyks rugpjūčio 25-ą dieną Ukrainoje.
2021-08-18

„Žalgiris“ Čempionų lygos atranką pradės prieš Šiaurės Airijos klubą

Šiandien Šveicarijos mieste Nione buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos pirmojo kvalifikacinio etapo burtai, po kurių savo varžovus sužinojo ir Lietuvos čempionai Vilniaus „Žalgiris“. „Žalgiris“ pateko tarp skirstytųjų komandų, tad potencialiais jų varžovais galėjo tapti Šiaurės Airijos, Islandijos ir Maltos komandos bei preliminarų atrankos etapą įveikusi komanda.
2021-06-15

Futbolininkas Arlauskis šeštą kartą tapo Rumunijos čempionu

Rumunijoje į vartus sugrįžo vartininkas Giedrius Arlauskis, kuriam iškart pavyko juos išlaikyti sausus ir padėti Klužo CFR klubui išvykoje 1:0 įveikti „Botosani“ klubą. G.Arlauskiui teko atremti tris priešininkų smūgius, bet svarbiausia, kad ši pergalė patvirtino, jog CFR apgynė čempionų titulą ir jais tapo ketvirtus metus iš eilės. Po šios pergalės CFR turi 51 tašką ir likus vienam turui FCSB klubą lenkia penkiais taškais.
2021-05-19

Arlauskio klubas išliko pirmoje vietoje, Novikovas Turkijoje pakeistas po pertraukos

Vakar Rumunijos aukščiausioje lygoje Giedrius Arlauskis su Klužo CFR klubu žaidė prieš savo aršiausius varžovus FCSB. Išvykoje žaidusi Klužo ekipa sugebėjo parsivežti tašką – rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. G.Arlauskis šiame mače įvartį praleido jau 19 minutę, kuomet varžovai realizavo paskirtą baudinį. CFR klubas rezultatą išlyginti sugebėjo jau per pridėtą rungtynių laiką.
2021-05-04

Arlauskis iškovojo titulą Rumunijoje

Ketvirtadienį Giedrius Arlauskis iškovojo dar vieną savo trofėjų Rumunijoje. Su Klužo CFR klubu lietuvis į viršų kėlė Rumunijos Super taurę. Dėl koronaviruso šios rungtynės buvo nukeltos ilgam laikui (nuo praėjusių metų vasaros), bet per tą laiką G.Arlauskis spėjo pažaisti Saudo Arabijoje ir po ne itin sėkmingo periodo ten sugrįžo į Klužo komandą bei vėl gali džiaugtis titulu. CFR ekipa Super taurės rungtynėse tik po baudinių serijos palaužė FCSB klubą.
2021-04-15

Košmariškas Arlauskio sugrįžimas į Rumuniją: lietuvį greitai išvarė teisėjas

Į Rumunijos pirmenybes sugrįžęs Giedrius Arlauskis penktadienį jau buvo išleistas į aikštę, bet lietuvio sugrįžimas į Klužo CFR klubą buvo tragiškas. CFR žaidė labai svarbias išvykos rungtynes su FCSB klubu ir lietuvis buvo įtrauktas į startinę sudėtį. Rungtynių pradžia jam buvo gera, jis atrėmė net keturis varžovų smūgius, bet 41 minutę lietuviui rungtynės baigėsi. Varžovų puolėjas pabėgo nuo CFR gynėjų, o savus vartus palikęs G.Arlauskis jį pargriovė.
2021-03-20

Paaiškėjo, kiek dėl kelio traumos nežais Arlauskis

Gruodžio 16 dienos rungtynėse traumą patyręs Rijado „Al-Shabab“ vartininkas Giedrius Arlauskis gali lengviau atsikvėpti. Telšiškio patirta kelio trauma nėra rimta ir į aikštelę jis galės sugrįžti po savaitės. Minėtos dienos rungtynėse G.Arlauskis buvo pakeistas dar pirmajame kėlinyje ir buvo baiminamasi, kad lietuvis rimtai susižalojo kelį. Visgi Saudo Arabijos spauda skelbia, kad trauma rimta nėra ir 33-ejų metų lietuviui reikės tik savaitės poilsio.
2020-12-21

Dambrauskas ir Golubickas laimėjo Kroatijoje, Arlauskis praleido du įvarčius Saudo Arabijoje

Kroatijos aukščiausioje lygoje dar vieną pergalę iškovojo Valdas Dambrauskas ir jo treniruojamas HNK „Gorica“ klubas. „Gorica“ namuose 1:0 nugalėjo „Varaždin“ ekipą. „Gorica“ startinėje sudėtyje žaidė Paulius Golubickas, kuris aikštėje praleido 60 minučių. Vienintelį įvartį „Gorica“ įmušė 20 minutę, kuomet realizavo paskirtą baudinį.