13
Liverpuolio “Everton“ (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį, po rinktinių pertraukos, grįžo Anglijos „Premier“ lyga.

13

Ir toliau savo žadimo neranda titulą ginantis Londono „Chelsea“ futbolininkai. Liverpulio „Everton“ namie iškovojo pergalę rezultatu 3:1. Liverpulio „Everton“ treneris, Robertas Martinezas jau 9-ąją minutę buvo priverstas atlikti keitimą. Vietoj Muhamedo Besičiaus į aikštelę išleido škotą Steveną Naismithą. Ketimas pasiteisino ir jau 17-ąją minutę škotas pelnė pirmąjį varžybų įvartį. Po penkių minučių Naismithas antrą kartą nuginklavo „Chelsea“ vartų sargą Asmirą Begovičių.

36-ąją minutę skirtumą sumažino Nemanja Matičius, tolimu smūgiu į dešinįjį viršutinį vartų kampą nepalikęs vilčių Timui Howardui. 82-ąją minutę visgi galutinį tašką varžybose padėjo tas pats Stevenas Naismithas. Po keitimo pasirodęs škotas pelnė „hat-tricką“ ir iškovojo „Everton“ klubui trys taškus. Po penkių turų „Evertonas“ turi 8 taškus, tuo tarpu „Chealsea“ tik 4.

„Watford“ su Giedriumi Arlauskiu iškovojo sunkią pergalę namuose

„Premier“ lygos naujokai „Watford“ namuose įveikė „Swansea“ ekipą 1:0. „Watford“ klubui atsotovaujantis Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis nežaidė. 59-ąją minutę pasižymėjo „Watford“ puolėjas Odion Ighalo. Tačiau jau po penkių minučių Valonas Behrami gavo raudona kortelę ir „Watford“ liko žaisti 10 prieš 11. Daugiau nei pusvalandį turėdami vienu žaidėju daugiau „Swansea" futbolininkai proga nepasinaudojo ir buvo priversti grįžti namo tuščiomis.

Manchester „United" nugalėjo "Liverpool"

Mančesteryje susitiko du amžini varžovai, Manchester „United" ir „Liverpool" klubai. Pergalė rezultatu 2:0 šventė raudonieji velniai. Piramsis varžybų kėlinys buvo gana nuobodokas. Jame iš viso buvo atlikti tik 3 smūgiai į vartus ir nei vieno į vartų plotą. 49-ąją minutę netradicinį sprendimą priėmęs Juanas Mata atliko perdavimą, o įvartį pelnė Daley Blindas.

70-ąją minutę Anderas Herrera realizavo 11 metrų baudinį ir padvigubino Mančesterio persvarą. Intrigą sugrąžino Christianas Benteke, kuris nuostabiu smūgiu per save rezultatą sušvelnino iki 2:1. Tačiau jau po dvejų minučių Manchester „United" naujokas Anthony Martialis sukalidinęs keturis „Liverpool" žaidėjus pelnė įvartį ir užtikrino pergalę rezultatu 3:1.

Liverpuolio „Everton“ 3 – 1 Londono „Chelsea“

Londono „Arsenal“ 2 – 0 „Stoke City“

„Crystal Palace“ 0 – 1 „Manchester City“

„Norwich“ 3 – 1 „Bournemouth“

„Watford“ 1 – 0 „Swansea“

„West Brom“ 0 – 0 Southampton

Manchester „United" 3 - 1 "Liverpool"