bordeaux

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bordeaux“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bordeaux“.

„Bordeaux“ krachas tęsiasi: klubas išmestas į trečią Prancūzijos lygą

„Bordeaux“ futbolo klubas ką tik užbaigė siaubingą pasirodymą Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse, užėmė paskutinę – 20-ą – vietą ir iškrito į antrąją lygą. Paskutinį kartą „Bordeaux“ į žemesnę lygą buvo iškritę 1991 m., tik tada tai nutiko ne dėl prastų rezultatų, o dėl finansinių problemų. Vos po sezono „Bordeaux“ tada grįžo į „Ligue 1“, įsigijo Zinedine‘ą Zidane‘ą ir su juo 1995 m. laimėjo UEFA Intertoto taurę, o 1996 m. žaidė UEFA taurės finale.
2022-06-15

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

„Saint-Germain“ įspūdingu stiliumi tapo Prancūzijos čempionu

Prancūzijoje įvyko laukiamiausias vietos futbolo mūšis. Jame intrigos nebuvo – „Ligue 1“ pirmaujantis Paryžiaus „Saint-Germain“ savo aikštėje 7:1 (4:1) sutriuškino titulą gynusį „Monaco“ ir tapo naujuoju šalies čempionu. Dubliais pasižymėjo Giovani Lo Celso (14, 27 minutėmis) bei Angelis Di Maria (20, 58 min.). Po įvartį pridėjo Edinsonas Cavani (17 min.) ir Julianas Draxleris (86 min.). 76-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių lyderis Radamelis Falcao.
2018-04-16

PSG iškovojo užtikrintą pergalę

Prancūzijos futbolo čempionate įtikinamą pergalę iškovojo lygos lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo „Lille“. PSG varžovams „padovanojo“ įvartį į rūbinę. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) tikslus buvo Yuri. Rungtynių taškus svečiai sudėjo antrojoje mačo dalyje. 77-ąją minutę įmušė Neymaras, 87-ąją – Giovani Lo Celso. Paryžiaus futbolininkai (62 taškai) užtikrintai pirmauja čempionate, lenkdami Marselio „Olympique“ (51 tšk.
2018-02-03

„Everton“ papildys vienu didžiausių Anglijos talentų laikytas futbolininkas?

„Everton“ patikrins Theo Walcotto sveikatą ir jei viskas bus gerai, Anglijos rinktinės saugas iš Londono kelsis į Liverpulį, praneša BBC. „Everton“ vyriausiasis treneris Samas Allardyce’as yra pareiškęs, kad T. Walcottas būtų fantastiškas papildymas. Pasak pranešimų, „Arsenal“ strategas T. Walcottui pasakė, jog norėtų, kad šis liktų, bet žaidimo laiko futbolininkui pažadėti negali. Kadaise T. Walcottas laikytas vienu perspektyviausiu Anglijos futbolininkų.
2018-01-16

Žiniasklaida: Mančesterio klubai sausį pasirengę plačiai atverti pinigines

Sausį „Premier“ lygoje atsivers žaidėjų perėjimo langas. Anglija jau dabar apaugusi gandais, o šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė abu Mančesterio klubai. Esą jie pasirengę išlaidauti. Nors „Southampton“ gynėjas Virgilas van Dijkas seniai siejamas su „Liverpool“, 26-erių olandą iš raudonųjų panosies gali pagriebti „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“. „Telegraph“ praneša, kad artėjama prie susitarimo. Mančesterio klubas pasirengęs sumokėti 60 milijonų svarų.
2017-12-26

Metų interviu su Mariano Barreto: apie sezoną, permainas, ambicingus planus ir Europą

Kauno „Stumbro“ futbolo klubui 2017 metų sezonas buvo permainingas, tačiau sėkmingas. Komanda pirmąjį kartą istorijoje iškovojo LFF Taurę ir užsitikrino teisę kitą vasarą dalyvauti UEFA Europos lygos atrankos turnyre, taip pat išsaugojo vietą A lygoje. Antrąjį sezoną prie komandos vairo stovintis portugalų specialistas Mariano Barreto, kuris užima ne tik vyriausiojo trenerio pareigas, bet yra ir klubo bendrasavininkas bei vienas vadovų, itin atvirame interviu fcstumbras.
2017-11-09

Spindintis žvaigždynas: PSG mušė šešis

Šeštadienį smaginosi žvaigždžių perpildyta Paryžiaus „Saint-Germain“. Prancūzijos futbolo čempionato lyderė namie 6:2 (5:1) sutriuškino „Bordeaux“. Prie pergalės prisidėjo ryškiausios komandos asmenybės. Neymaras įmušė du įvarčius − 5, 40 minutėmis. Pastarasis tikslus smūgis atliktas nuo 11 metrų žymos. Neseniai Neymaras ir Edinsonas Cavani buvo susiginčiję, kuris muš baudinį. Šįkart smūgis patikėtas brazilui. Neymaras šeštadienį Paryžiuje E. Cavaniui atliko rezultatyvų perdavimą.
2017-09-30

UEFA Čempionų lygos trenerių 11-ukas

Antradienį startuoja antrasis Čempionų lygos turas. Jį UEFA svetainė pasitinka pristatydama iš buvusių futbolininkų, kurie dabar dirba treneriais, sudarytą vienuolikę. UEFA pasirinko šiuolaikišką 3-5-1-1 taktinę schemą. Vartininkas – Senolas Gunesas (Stambulo „Bešiktaš“) S. Gunesas, gindamas Trabzono „Trabzonspor“ vartus, šešiskart tapo Turkijos čempionu ir laimėjo tris šalies taures.
2017-09-26

Prancūzijos čempionai vargo su „Metz“

Prancūzijos lygoje be pralaimėjimų žengia čempiono titulą ginantis „Monaco“. Jis trečiojo turo rungtynėse svečiuose 1:0 (0:0) rungtynių pabaigoje palaužė „Metz“. Pergalingą įvartį 78-ąją minutę po Rachido Ghezzalo perdavimo pelnė Radamelis Falcao. Rungtynėms nebuvo registruotas Kylianas Mbappe, apie kurio išvykimą iš Monako kalbama vis dažniau. „Monaco“ pirmajame ture 3:2 palaužė „Toulouse“, antrajame – 4:1 „Dijon“. „Metz“ tai buvo trečiasis pralaimėjimas.