Penktadienį Prancūzijoje buvo pradėtas 34 „Ligue 1“ turas. Jį pradėjo mačas tarp „Saint-Etienne“ ir „Bordeaux“ klubų, kuris pasibaigė be įvarčių 0-0.

Per pirmas dvidešimt minučių pavojingų epizodų beveik nebuvo, „Saint-Etienne“ ilgiau valdė kamuolį, o pirmą smūgį į vartus atliko Brandao, tačiau jis nebuvo tikslus.

Antrojoje pirmojo kėlinio dalyje ir toliau aktyviau rungtyniavo „Saint-Etienne“ ekipa. Kelis smūgius atliko Pierre Emerickas Aubameyangas, bet afrikietis nesugebėjo pataikyti į vartus. Tą padarė Romainas Hamouma, tačiau Bordo miesto klubo vartininkas Cedricas Carrasso sužaidė patikimai.

„Bordeaux“ klube priešininkų vartams grasinti bandė Mariano ir Ludovicas Sane, tačiau jų smūgiai didelio pavojaus nesukėlė ir įvarčių pirmojoje dalyje nebuvo.

Svečiai iš Bordo kėlinio pabaigoje buvo priversti atlikti keitimą. Traumą patyręs Ludovicas Obraniakas nebegalėjo tęsti rungtynių ir jį 38 minutę pakeitė Jaroslavas Plašilas.

Antrajame kėlinyje namuose žaidęs „Saint-Etienne“ ir toliau išliko pavojingiau puolančiu klubu. „Žalieji“ visą antrą kėlinį spaudė svečius, bet jiems vis nepavykdavo pasižymėti.

Pavojingai smūgiavo abu puolėjai Brandao ir P.E.Aubameyangas, tačiau „Bordeaux“ vartininkas ir vėl atlaikė jų smūgius. C.Carrasso atrėmė ir Josuha Guilavogui, Fabieno Lemoine bei Kurto Zouma bandymus.

Pats „Bordeaux“ klubas antrajame kėlinyje į vartų plotą taip ir nepataikė, taigi puikus C.Carrasso žaidimas išgelbėjo „Bordeaux“ nuo pralaimėjimo ir rungtynės pasibaigė lygiosiomis 0-0. Iškovojęs tašką „Saint-Etienne“ klubas su 59 taškais liko ketvirtoje vietoje, o „Bordeaux“ su 49 taškais pakilo į 8 vietą.