Antradienį vakare Prancūzijoje buvo sužaistas atidėtas Prancūzijos taurės („Coupe de France“) pusfinalio mačas tarp „Troyes“ ir „Bordeaux“ klubų. Jį rezultatu 2-1 laimėjo ir į finalą pateko svečiai iš Bordo.

Savų fanų akivaizdoje žaidęs „Troyes“ klubas puikiai pradėjo rungtynes ir jau 7 minutę išsiveržė į priekį. Jaunasis puolėjas Jeanas-Christophe Bahebeckas puikai susitvarkė su „Bordeaux“ gynyba ir išvedė savo ekipą į priekį.

„Bordeaux“ gan greitai galėjo išlyginti rezultatą. Po Mariano perdavimo gerą progą pasižymėti turėjo puolėjas Cheickas Diabeté, bet aukštaūgio iš Malio smūgis galva buvo atlaikytas. Sužaidus apie pusvalandį Bordo savo laimę pabandė iš toli, bet „Troyes“ vartininkas dar kartą sužaidė patikimai.

„Troyes“ klubas taip pat ne kartą grasino varžovų vartams, tačiau „Bordeaux“ pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą. Šį kartą C.Diabeté sugebėjo pasižymėti po Mariano perdavimo.

Iškart po pertraukos „Troyes“ galėjo persverti rezultatą savo naudai, bet puikia proga pasinaudota nebuvo. Tuo metu „Bordeaux“ klubas į žaidimą įsiliejo praėjus tik apie 10 minučių. 63 minutę jiems pavyko išsiveržti į priekį, tiesa, kamuolį į savus vartus nukreipė „Troyes“ narys Jeremie Brechetas.

Iki mačo pabaigos „Troyes“ turėjo ne vieną šansą išlyginti rezultatą. „Bordeaux“ vartininkas Cedricas Carrasso atlaikė keletą Marcoso Dos Santoso smūgių. Iki mačo pabaigos šeimininkai taip ir neišlygino rezultato, taigi į finalą žengė „Bordeaux“ klubas.

Bordo miesto ekipa finale žais su „Evian“ klubu, kuris pusfinalyje net 4-0 sutriuškino „Lorient“ komandą.