Sekmadienį Prancūzijoje buvo užbaigtas XXV „Ligue 1“ lygos turas. Jame netikėtą pralaimėjimą patyrė Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas, kuris rezultatu 2-3 pralaimėjo „Sochaux“ ekipai.

Sužaidus kiek daugiau nei 20 minučių gerą šansą turėjo Ezequielis Lavezzi, bet argentiniečio smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartininką ir į vartus neįriedėjo. Visgi jau po kelių minučių PSG sugebėjo išsiveržti į priekį. Po pakelto kampinio Prancūzijos miesto klubą į priekį išvedė gynėjas Alexas.

Tačiau svečiai iš Prancūzijos sostinės ilgai persvara pasidžiaugti nespėjo. Jau 36 minutę rezultatą tiksliu smūgiu iš gan aštraus kampo išlygino Sebastienas Roudetas. Antrąjį kėlinį labai sėkmingai pradėjo „Sochaux“ ekipa, kuri 54 minutę išsiveržė į priekį. Antrąjį komandos įvartį įmušė puolėjas Giovanni Sio.

PSG į tai atsakė keliomis pavojingomis atakomis, bet „Sochaux“ sėkmingai apsigynė. Pats namų klubas vėliau galingu smūgiu pataikė į PSG vartų konstrukcijas, o po to smūgiavo ir visai šalia vartų.

76 minutę PSG pavyko išlyginti rezultatą. Po standartinės situacijos į vartus smūgiavo PSG gynėjas Mamadou Sakho, bet kamuolys atsimušė į „Sochaux“ narį Jerome Roussilloną ir įskriejo į vartus.

PSG ekipa bandė persverti rezultatą savo naudai, tačiau rungtynių pabaigoje įvartis buvo įmuštas į jų vartus. Po puikaus perdavimo 84 minutę pasižymėjo Cedricas Bakambu.

Iki mačo pabaigos pasižymėti dar galėjo abi komandos, bet įvarčių daugiau nebuvo. Taigi labai netikėtą pergalę šventė „Sochaux“ klubas, kuris su 26 taškais pakilo į 14 vietą. Tuo metu PSG su 51 tašku liko pirmoje vietoje.

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo Liono „Olympique“ klubas, kuris svečiuose net 4-0 įveikė Bordo „Girondins“ ekipą.

Liono miesto klubo akademijos auklėtinis Clementas Grenieras jau 15 mačo minutę įmušė pirmą mačo įvartį.

„Bordeaux“ klubui viso mačo metu sunkiai sekėsi atrasti prieigų prie „Lyon“ vartų. Geriausią pirmo kėlinio progą turėjo Florianas Marange, kuris pataikė į virpstą

Antrajame kėlinyje Bordo miesto klubas ir toliau žaidė gan prastai, o svečiai iš Liono įmušė net tris įvarčius.

65 minutę įspūdingą smūgį atliko Gueida Fofana. Dar po aštuonių minučių vienuolikos metrų baudinį realizavo C.Grenieras, o dar po dviejų minučių gražiai ataką užbaigė Alexandre‘as Lacazette. Po šios pergalės „Lyon“ su 48 taškais pakilo į antrą vietą, o Bordo miesto ekipa nusirito į 9 vietą.