steaua

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „steaua“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „steaua“.

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

„Baltrex-Šiaulių“ regbininkai iškovojo Europos klubų Čempionų taurės sidabrą

Savaitgalį Sankt Peterburge (Rusija) vykusiame Europos regbio-7 klubų Čempionų taurės turnyre sidabro medalius iškovojo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Tai – geriausias Šiaulių ekipos pasiekimas šio turnyro istorijoje. B grupėje šiauliečiai 14:17 (7:5) pralaimėjo Krasnojarsko „Krasny Yar“ (Rusija) komandai, bet vėliau 38:5 (24:0) nugalėjo Kišiniovo „Steaua“ (Moldova), 38:0 (19:0) sutriuškino „RC Helsinki“ (Suomija) klubą ir grupėje užėmė pirmąją vietą.
2018-05-14

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

„Neptūną“ oficialiai sustiprinęs Simas Galdikas: esu labai laimingas, kad galiu vėl sugrįžti

Į Klaipėdos „Neptūną“ oficialiai grįžta Simas Galdikas. 203 cm ūgio vidurio puolėjas su komanda naujajam sezonui ruošiasi nuo rugpjūčio 14 d., tačiau dėl užtrukusių formalumų parašai ant dviejų metų sutarties sudėti šios savaitės pradžioje. 30-iam klaipėdiečiui tai bus trečiasis karjeros etapas uostamiesčio ekipoje.
2017-08-22

„Liverpool“ iš Vokietijos grįžta su minimaliu pranašumu

Pirmąsias UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų etapo rungtynes laimėjo „Liverpool“. Anglijos komanda antradienį 2:1 (1:0) Vokietijoje nugalėjo Sinsheimo „Hoffenheim“. Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0. Įvartį 35-ąją minutę pelnė gynėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas. „Liverpool“ 74-ąją minutę padvigubino skirtumą. Kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Hoffenheim“ atstovas Havardas Nordtveitas. Vokiečiams rungtynių pabaigoje pavyko sušvelninti rezultatą.
2017-08-16

Vilniaus „Žalgiris“ pasipildė nauju puolėju

Artėjančioms Čempionų lygos antrojo atrankos varžybų etapo kovoms besiruošiantis FK „Žalgiris“ savo sudėtį sustiprino solidžiu pirkiniu – 28-erių metų rumunu Liviu Antaliu, kuris į Vilnių atvyko iš Klužo CFR komandos. Saugas iš Rumunijos savo profesionalo karjerą 2007 metais pradėjo Kiažnos „Concordia“ ekipoje, o kitame sezone persikėlė į „Targu Mureš“ klubą.
2017-06-20

Į „Lietkabelio“ peržiūrą atvyksta amerikietis

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda į peržiūrą pasikvietė 33 metų 196 cm ūgio Porterį Troupe‘ą. Su legionieriumi pasirašytas mėnesio trukmės kontraktas su galimybe pratęsti jį iki sezono pabaigos. Amerikietis sezoną pradėjo Ostrovo „Stal“ klube, tačiau nusprendė jį palikti, nes buvo nepatenkintas savo vaidmeniu ir aikštelėje praleidžiamu laiku.
2017-03-04

Žydrūnas Karčemarskas – kitame Europos taurės turnyro etape

Žydrūnas Karčemarskas su „Osmanlispor“ klubu pateko į kitą Europos taurės turnyro etapą. Lietuvio atstovaujamas klubas 2:0 nugalėjo „Zuerich“ ekipą ir užsitikrino bilietą keliauti tolyn. Lietuvis vartus gynė visas 90 minučių ir išlaikė juos sausus. Tuo tarpu jo komandos draugai Dzonas Delarge (73`) ir Erdalis Kilicarslanas (89`) mušė po įvartį ir nukalė komandai pergalę.