0

Ispanijos La Liga 29 turo rungtynėse čempionų titulą ginantys „Barcelona“ futbolininkai  namie  net 5-3 įveikė „Granada“ ekipą ir iki penkių taškų sumažino atsilikimą nuo Madrido „Real“.

Po pirmojo kėlinio katalonai pirmavo 2-0, tačiau antrajames svečiams pavyko išlyginti rezultatą.  Po kelių minučių  Lionelis Messi  dukart pasiuntė kamuolį į vartus, dar vieną taiklų smūgį atliko  Cristianas Herrera Tello.

Vis dėlto lygus rezultatas išsilaikė vos kelias minutes - dar du įvarčius pridėjo visų laikų rezultatyviausiu „Barcelona“ žaidėju tapęs Messi, kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė jaunasis puolėjas.

Šiose rungtynėse L.Messi tapo rezultatyviausiu visų laikų  „Barcelona“ futbolininku, o  komanda dvikovą baigė dešimtyje. Besibaigiant varžyboms iš aikštės buvo pašalintas katalonų gynėjas Dani Alvesas.

Pamplonos „Osasuna“ - Madrido „Getafe“ dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

29 turo La liga pirmenybių rezultatai

Pamplonos „Osasuna“ 0 - 0 Madrido „Getafe“

„Barcelona“ 5 - 3 „Granada“

4' [1 - 0] X. Hernandezas, 17' [2 - 0] L. Messi, 55' [2 - 1] D. Mainz, 62' [2 - 2] G. Siqueira (iš 11 m. baudinio), 67' [3 - 2] L. Messi, 82' [4 - 2] C.H. Tello, 86' [5 - 2] L. Messi, 89' [5 - 3] G. Siqueira (iš 11 m. baudinio)