26
Bilbao „Athletic“ – Madrido „Real“ 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį „La Ligos“ 28-ojo turo rungtynėse du rezultatyvius perdavimus atliko Cristiano Ronaldo. Portugalo vedama Madrido „Real“ 2:1 (1:0) svečiuose nugalėjo Bilbao „Athletic“.

26

Pirmasis įvartis krito 25-ąją minutę. Po C. Ronaldo perdavimo kamuolį į vartus nukreipė prancūzas Karimas Benzema (1:0).

Antrojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė įvarčiais. 65-ąją minutę Raulio Garcios perdavimu pasinaudojo Aritzas Adurizas (1:1). 68-ąją minutę pergalingą „Real“ įvartį pelnė Casemiro. Brazilas įmušė po dar vieno C. Ronaldo perdavimo (2:1).

Madrido futbolininkai pirmauja „Primeroje“. „Real“ turi 65 taškus ir penkiais lenkia „Barcelona“, aštuoniais – „Sevilla“.

Kitose šeštadienio rungtynėse Vitorijos-Gasteiso „Alaves“ 1:0 nugalėjo San Sebastiano „Real Sociedad“, o Sevilijos „Real Betis“ – 2:0 Pamplonos „Osasuna“. „Eibar“ 1:1 sužaidė su Barselonos „Espanyol“.