Miesto derbį laimėjusi „Barcelona“ tapo „La Liga“ pirmenybių čempionais

šventimas aikštėje neužsitęsė dėl varžovų sirgalių

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse užtikrintai 4:2 nugalėjo „Espanyol“ futbolininkus ir užsitikrino čempionų titulą.

Xavi auklėtiniai lygos čempionais tapo po ketverių metų pertraukos.

Robertas Lewandowskis 11-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barcelonos" ekipą į priekį 1:0.

Alejandro Balde 20-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

R.Lewandowskis 40-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino pranašumą 3:0.

Julesas Kounde 53-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Javi Puado 73-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir šiek tiek sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:4.

Sergi Darderis 86-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys atsitrenkė į vieną iš komandos draugų ir sukurti pavojaus nepavyko.

Joselu per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime ir dar labiau sušvelnino rezultatą 2:4.

Po mačo naujųjų šalies čempionų šventimas aikštėje neužsitęstę, kadangi principinių varžovų sirgaliai netrukus ėmė veržtis į aikštę ar mėtyti įvairius daiktus.