Ispanijoje iš nesėkmingo namų ruožo išsikapstė šalies čempionas Madrido „Real“. Tuo metu „Barcelona“ futbolininkai iškovojo pergalę tuščiame „Camp Nou“ stadione.

„Real“ savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Barselonos „Espanyol“.

Madrido komandos pergalę lėmė Isco dublis. 25-erių saugas pasižymėjo 30 ir 71 minutėmis.

Tai buvo pirmasis „Real“ laimėjimas namuose šio sezono Ispanijos lygoje. Prieš tai šalies čempionai 2:2 sužaidė su „Valencia“, 1:1 su Valensijos „Levante“ ir 0:1 nusileido Sevilijos „Real Betis“.

Dar vieną pergalę iškovojo čempionato lyderė „Barcelona“. Ji namie 3:0 (0:0) sutriuškino „Las Palmas“.

Dubliu pasižymėjo Lionelis Messi (70, 77 minutėmis), įvarčiu – Sergio Busquetsas (49 min.).

Rungtynės vyko tuščiame „Camp Nou“ stadione. Toks sprendimas priimtas dėl neramumų Katalonijoje. Ten vyko referendumas dėl regiono nepriklausomybės.

„Barcelona“ (21 taškas) pirmauja lygoje. Taškų pribarstęs „Real“ (14 tšk.) – penktas.