almeria

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „almeria“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „almeria“.

„Real" tik 99-ąją rungtynių minutę išplėšė pergalę prieš „La Liga" autsaiderius

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse Madrido „Real“ klubas namuose 3:2 palaužė „Almeria“ futbolininkus. Largie Ramazani jau 1-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Almeria“ ekipą į priekį 1:0. Rodrygo 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Aurelienas Tchouameni 18-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys buvo blokuotas.
2024-01-21

Sensacija Ispanijos taurėje: ketvirtos lygos klubas išmetė „La Liga“ komandą

Ispanijos futbolo „Copa del Rey“ taurėje užfiksuotas didžiulis netikėtumas. Ketvirtoje Ispanijos lygoje rungtyniaujanti „Barbastro“ komanda priėmė varžovus iš stipriausios Ispanijos lygos – „Almeria“. Nepaisant išankstinių prognozių šeimininkai sugebėjo 1:0 palaužti oponentus iš „La Liga“ pirmenybių bei žengti į kitą etapą. Istorinį savo komandai įvartį pelnė gynėjas Francas Carbonellis. Netoli sensacijos buvo ir kitas ketvirtojo Ispanijos diviziono klubas.
2023-12-06

„Real“ pergalė pažymėta Bellinghamo įsirašymu į „La Liga“ metraščius

Antrą pergalę Ispanijos „La Liga“ čempionate iškovojo Madrido „Real“ ekipa, kuri svečiuose 3:1 nugalėjo „Almeria“ komandą. Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 3-ią minutę pasižymėjo Sergio Arribas. Visgi 19-ą minutę Jude‘as Bellinghamas rezultatą išlygino, o 60-ą minutę – jį ir persvėrė. „Real“ persvarą 73-ią minutę padvigubino Vinicius Junioras.
2023-08-20

Benzema pelnė „hat-tricką" ir „Real" nugalėjo „Almeria"

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo „Almeria“ futbolininkus.  Karimas Benzema 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real“ į priekį 1:0. Prancūzas 17-ąją minutę dar kartą nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Largie Ramazani 27-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-04-29

Ispanijos čempionate „Barcelona“ pralaimėjo čempionato autsaideriams

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Almeria“ futbolininkų pranašumą. El Bilalas Toure 24-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Almeria“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Robertas Lewandowskis 39-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Gavi 51-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-02-26

Pique paskutinėse karjeros rungtynėse – „Barcelonos“ pergalė

Apie karjeros pabaigą kiek anksčiau pranešęs Gerardas Pique šeštadienį sužaidė paskutines savo rungtynes, o „Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Almeria“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Robertui Lewandowskiui 7-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Tikslaus perdavimo sulaukęs Ferranas Torresas 35-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-11-06

„Barcelona“ sutriuškino „Almeria“ komandą ir lipa ant kulnų „Real“ futbolininkams

Dvidešimtąją pergalę Ispanijos futbolo čempionato XXVI turo rungtynėse iškovojo ir atsilikimą nuo dvidešimties komandų turnyro lyderio Madrido "Real" (64 tšk.) klubo iki vieno taško sumažino į antrąją vietą pakilusi "Barcelona" vienuolikė. Sekmadienį namuose čempionų titulus ginantys "Barcelona" futbolininkai 4:1 (2:1) nugalėjo septynioliktojoje pozicijoje likusią "Almeria" (26 tšk.) ekipą. Po įvartį į svečių vartus įmušė Alexis Sanchezas (9 min.), Lionelis Messi (24 min.
2014-03-03

Pirmasis „El Clasico“: aistrų daug, įvartis – tik vienas

Vakar Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo žaidžiami 12-ojo turo susitikimai. Juose neabejotinai didžiausio dėmesio sulaukė garsusis „El Clasico“ mūšis tarp dviejų grandų – FC „Barcelonos“ ir Madrido „Realo“. Futbolo dievai lėmė, jog FC „Barcelona“, žaidusia garsiajame „Camp Nou“ stadione, savo žiūrovų akivaizdoje 1:0 (0:0) įveikė Madrido „Realą“ ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Dabar katalonai savo aršiausią varžovą „karališkąjį“ klubą lenkią 2 taškais.
2009-11-30

FC „Barcelona“ toliau traiško visus savo varžovus

Sekmadienį buvo žaidžiami likę septyni Ispanijos „La Liga“ čempionato 8-ojo turo mačai. Juose madas diktavo šeimininkai, o ypač FC „Barcelona“, kuri padovanojo savo žiūrovams tikrą įvarčių fiestą.
2009-10-26

Ispanijoje – pirmas antausis „Realo“ žvaigždžių galaktikai

Savaitgalį Ispanijoje buvo žaidžiamos „La Liga“ čempionato 6-ojo turo rungtynės. Jose pirmą kartą šiame sezone suklupo žvaigždžių perpildytas Madrido „Realas“, kuris patyrė pralaimėjimą. Centrinėje turo dvikova Sevilijos mieste tarp vietos „Sevilla“ vienuolikės ir iki tol visus varžovus sau iš kelio šlavusių Madrido „Real“ futbolininkų prasidėjo kiek nelauktai – šeimininkų atakomis.