„La Ligos“ starte – antausiai „Barcelona“ ir Madrido „Real“ ekipoms

Savaitgalį prasidėjusiose Ispanijos futbolo pirmenybėse netrūko staigmenų - pralaimėjimus patyrė abi didžiausiomis čempionato favoritėmis laikomos komandos. „Barcelona“ išvykoje neatsilaikė prieš naujokę „Numancią“, o Madrido „Real“ suklupo mače su „Deportivo“ žaidėjais.

Naujojo stratego Josepo Guardiolos auklėtiniai „Barcelona“ futbolininkai po anksti praleisto įvarčio taip ir nebesugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultato - katalonų ekipa patyrė senasingą pralaimėjimą 0:1 prieš „Numancia“ vienuolikei. Vienintelį įvartį nugalėtojams jau 12-ąją minutę pelnė Mario Martinezas Rubio.

„Barcelona“ ekipos neišgelbėjo ir antrajame kėlinyje aikštėje pasirodę Bojanas Krkičius, Seydou Keita ir Aleksandras Hlebas - „Numancia“ futbolininkai patikimai saugojo savo vartus ir atlaikė katalonų atakų šturmą.

Ne ką geriau pirmajame ture pasirodė ir čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ klubas, kuris išvykoje 1:2 buvo priverstas pripažinti La Korunjos „Deportivo“ ekipos pranašumą.