numancia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „numancia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „numancia“.

„Real“ sužaidė lygiosiomis su antrojo diviziono klubu, bet žengė į ketvirtfinalį

Ispanijos čempionas Madrido „Real“ namie 2:2 (1:1) sužaidė su antrojo diviziono Sorijos „Numancia“. Vis dėlto, lygiosios šeimininkams atvėrė duris į Ispanijos taurės turnyro ketvirtfinalį. Trečiadienį „Real“ žaidė rezervine sudėtimi. Jų gretose dubliu pasižymėjo Lucas Vazquezas (10, 59 minutės), „Numancia“ – Guillermo Fernandezas (45, 82 min.). 92-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Sorijos komandos futbolininkas Dani Calvo.
2018-01-11

„Real“ sužaidė lygiosiomis su trečiojo diviziono klubu

Ispanijoje užfiksuota sensacija. Rezervine sudėtimi žaidęs karališkasis Madrido „Real“ taurės rungtynėse antradienį savo aikštėje 2:2 (0:1) išsiskyrė su trečiojo diviziono „Fuenlabrada“. Vis dėlto, „Real“ žengė į kitą varžybų etapą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 25-ąją minutę įmušė Luisas Milla. „Real“ rezultatą lygino, o vėliau komandą į priekį išvedė Borja Mayoralas, įvarčius pelnęs 62 ir 70 minutėmis. Pirmasis įmuštas po Garetho Bale’o perdavimo.
2017-11-29

„Barca“ užtikrintai pradėjo „Copa del Rey“ etapą

Barselonos sporto gerbėjų nuotaiką po krepšininkų pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ praskaidrino futbolininkai. „Barcelona“ svečiuose 3:0 (1:0) sudorojo Mursijos „Real“ ir užtikrintai pradėjo „Copa del Rey“ etapą. Barselonos komandai įvarčius mušė Paco Alcaceras (44 minutė), Gerardas Deulofeu (52 min.) ir Jose Arnaizas (56 min.
2017-10-25

Ispanijos „La Ligos“ lydere tapo „Valencia“

Vakar buvo sužaisti septyni Ispanijos „La Ligos“ futbolo čempionato 5-ojo turo susitikimai, po kurių į pirmą turnyrinės lentelės vietą pakilo „Valencia“ ekipa, namuose po tikros įvarčių fiestos 4:2 nugalėjusi „Deportivo“ vienuolikę. Šeimininkai pirmieji praleido įvartį, kai 11 minutę kamuolį į savus vartus netyčia nukreipė Emiliano Moretti.
2008-09-29

Ispanijos čempionato lydere tapo „Valencia“

Vakar Ispanijos „La Ligos“ futbolo pirmenybėse buvo sužaisti likę keturi 4-ojo turo susitikimai, po kurių pasikeitė šalies čempionato lyderis. Juo tapo praėjusiais metais itin nesėkmingai žaidusi CF „Valencia“ vienuolikė, kuri išvykoje 2:0 privertė kapituliuoti lygos naujokę „Malagos“ ekipą. Abu įvarčius svečiams antrajame kėlinyje pelnė rezultatyviausiais 2008-ųjų metų Europos futbolo čempionato Austrijoje ir Šveicarijoje žaidėjas Davidas Villa – jis pasižymėjo 70 ir 90 minutėmis.
2008-09-26

Ispanijos „La Ligoje“ – įspūdinga pirmoji „Barcelonos“ pergalė

Vakar Ispanijos stadionuose įvyko dar aštuonerios „La Liga“ čempionato trečiojo turo rungtynės. Jose sėkmė lydėjo favoritėmis laikomas „Valencia“, „Villarreal“, Madrido „Real“ ir „Barcelona“ ekipas, kurios visos iškovojo pergales ir savo kraitį papildė dar 3 taškais.
2008-09-22

„La Ligos“ starte – antausiai „Barcelona“ ir Madrido „Real“ ekipoms

Savaitgalį prasidėjusiose Ispanijos futbolo pirmenybėse netrūko staigmenų - pralaimėjimus patyrė abi didžiausiomis čempionato favoritėmis laikomos komandos. „Barcelona“ išvykoje neatsilaikė prieš naujokę „Numancią“, o Madrido „Real“ suklupo mače su „Deportivo“ žaidėjais.
2008-09-01

Atleistas Vigo “Celta” treneris

Ispanijos elitinės futbolo lygos Vigo "Celta" klubo vadovai pirmadienį iš vyriausiojo komandos trenerio pareigų atleido Miguelį Angelį Lotiną. Sekmadienį "Celta" vienuolikė namuose 2:5 pralaimėjo San Sebastijano "Real Sociedad" ekipai bei dvidešimties komandų čempionate su 21 tašku užima septynioliktąją vietą - 4 pergalės, 9 lygiosios ir 8 pralaimėjimai. M.A.Lotina "Celta" futbolininkus treniravo nuo 2002-2003 metų sezono pradžios.