Vakar Ispanijos stadionuose įvyko dar aštuonerios „La Liga“ čempionato trečiojo turo rungtynės. Jose sėkmė lydėjo favoritėmis laikomas „Valencia“, „Villarreal“, Madrido „Real“ ir „Barcelona“ ekipas, kurios visos iškovojo pergales ir savo kraitį papildė dar 3 taškais.

Pirmą pergalę sezone iškovojo „Barcelona“ vienuolikė, kuri Chichone net 6:1 pažemino vietos „Sportingą“. Du įvarčius nugalėtojams, pakilusiems į devintąją turnyrinės lentelės vietą, pelnė futbolo vunderkindas iš Argentinos Lionelis Messi.

Pergalę išvykoje pasiekė ir bene aršiausi Katalonijos klubo priešai Madrido „Realo“ futbolininkai, kurie 2:0 parklupdė Santandero „Racing“ komandą. Abu įvarčius svečiai pelnė antrajame kėlinyje – 54 min. pasižymėjo saugas Rubenas De La Redas, o 74 min. pergalę užtvirtino snaiperis iš Nyderlandų Ruudas Van Nilsterooy'us.

Kiek kuklesnes pergales į savo sąskaitą įsirašė „Valencia“ ir Villareal“ ekipos. Valensijos vienuolikė namie 1:0 palaužė Pamplonos „Osasuną“, o „Villarreal“ išvykoje 2:1 išnešė sveiką kailį mače su naujoke „Numancia“. Tuo tarpu intriguojantis Sevilijos klubų derbis tarp „Real Betis“ ir „Sevillos“ baigėsi be įvarčių 0:0.

Visų sekmadienį vykusių rungtynių rezultatai:

„Almeria“ - „Malaga“ 1:0 (0:0)

Bilbao „Athletic – Vajadolido „Real“ 2:0 (0:0)

La Korunjos „Deportivo“ - „Mallorca“ 0:0 (0:0)

„Numancia“ - „Villarreal“ 1:2 (1:0)

Sevilijos „Real Betis“ - „Sevilla“ 0:0 (0:0)

„Valencia“ - Pamplonos „Osasuna“ 1:0 (0:0)

Santandero „Racing“ - Madrido „Real“ 0:2 (0:0)

Chichono „Sporting“ - „Barcelona“ 1:6 (0:2)

Turnyrinė lentelė (vieta, komanda, žaistos rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

20. „Sporting“ 3 0 0 3 5-12 0

Siūlome pasižiūrėti „Sportingo“-„Barcelonos“ rungtynių antrojo kėlinio gražiausius epizodus ir įvarčius: