mallorca

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mallorca“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mallorca“.

Į Ispanijos taurės finalą po baudinių serijos žengė „Mallorca“

Antradienio vakarą baudinių serijoje 5:4 įveikusi „Real Sociedad“ klubą „Mallorca“ žais ketvirtajame savo istorijoje „Copa del Rey“ finale. Palmos komanda į lemiamą finalą nepateko nuo 2003 m., kai buvo karūnuota čempione. Tai vienintelis „Copa del Rey“ trofėjus per 108 metų klubo istoriją, o kiti du finalai buvo pralaimėti 1991 m. Madrido „Atletico“ ir 1998 m. „Barcelona“ klubams. Pirmoji į priekį šiame mače išsiveržė „Mallorca“ ekipa po Giovanni Gonzalezo įvarčio 50-ą minutę.
2024-02-28

„Barcelona“ prarado taškus atostogų saloje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Mallorca“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Vedatas Muriqi 8-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Mallorca“ į priekį 1:0. Antonio Sanchezas 19-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį atrėmė Marcas-Andre ter Stegenas. Raphinha 20-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Predragas Rajkovičius apgynė savo saugomus vartus.
2023-09-27

Ispanijoje „Barcelona“ pergalingai atsisveikino su dviem legendomis

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 3:0 sutriuškino dešimtyje rungtyniauti likusius „Mallorca“ futbolininkus.  Ansu Fati 1-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną“ šiame susitikime į priekį 1:0. Amathas Ndiaye 14-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Mallorca“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.
2023-05-29

„Mallorca“ futbolininkai Ispanijoje sencacingai įveikė Madrido „Real“

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 0:1 (0:1) turėjo pripažinti „Mallorca“ futbolininkų pranašumą. Nacho Fernandezas 13-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Mallorca“ ekipą šiame susitikime išsiveržė į priekį 1:0. Rodrygo 37-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Marco Asensio 60-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.
2023-02-05

„La Liga“ pirmenybėse – dar vienas „Atletico“ pralaimėjimas prieš

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Mallorca“ futbolininkų pranašumą. Jaume Costa 16-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Mallorca“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Alvaro Morata 21-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2022-11-10

Didysis futbolas: Lewandowskis spindėjo Ispanijoje, Messi – Prancūzijoje

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Mallorca“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis 20-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Jaume Costa 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau katalonų vartininkas Marcas Andre ter Stegenas atrėmė kamuolį. Antonio Sanchezas 52-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau M.Andre ter Stegenas dar kartą apgynė vartus.
2022-10-02

Fantastiškas „Real“ puolėjų duetas atvedė klubą į dar vieną pergalę Ispanijoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 nugalėjo „Mallorca“ futbolininkus. Pablo Maffeo 36-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.
2022-03-15

„Atletico“ Ispanijoje sutriuškino „La Liga“ autsaiderius

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 3:0 nugalėjo „Mallorca“ futbolininkus. Baudos aikštelėje tikslaus perdavimo sulaukęs Yannickas Carrasco 18-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti. Pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. Joao Felixo 24-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2020-07-04

„Real“ laimėjo Ispanijoje, mače debiutavo penkiolikmetis

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Mallorca“ futbolininkus ir vėl sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę. Junioras Viniciusas 19-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0. Sergio Ramosas 56-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino pranašumą 2:0.   Danielis Carvajalis atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai apsigynė nuo šio bandymo suregzti ataką.
2020-06-25

„Real“ Ispanijoje krito prieš lygos autsaiderius

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 0:1 turėjo pripažinti „Mallorca“ futbolininkų pranašumą ir nukrito į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Greitos „Mallorca“ atakos smaigalyje atsidūręs Lago Junioras 7-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė šeimininkus į priekį 1:0. Grubia klaida pasinaudojęs L.Junioras 14-ąją minutę antrą kartą nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.