0

Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey“) Madrido „Real“ klubas be didesnio vargo žengė į aštuntfinalį. Šį titulą ginanti ekipa atsakomąjį mačą prieš „Ponferradina" laimėjo 5-1.

„Real" rungtynes pradėjo neblogai ir 25-ą minutę išsiveržė į priekį po Jose Maria Callejono įvarčio. Kėlinio pabaigoje saugas Nuri Sahinas rezultatą padvigubino.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu „karališkojo“ klubo įvarčiu, kuomet pasižymėjo jaunasis vidurio gynėjas Raphaelis Varane'as. Tiesa, gan greitai į tai tiksliu smūgiu atsakė Acoranas Barrera Reyesas.

79-ą minutę vos tik pasirodęs aikštelėje įvarčiu galėjo džiaugtis dar vienas „Real“ ekipos jaunimo komandos žaidėjas Joselu, o 88-ą minutę galutinį tašką padėjo bei antrąjį įvartį šiame susitikime pelnė J. M. Callejonas.

Visi rezultatai:

„Real Madrid“ 5 - 1 „Ponferradina“

(Pirmas mačas 2-0, bendras rezultatas 7-1)

25' [1 - 0] Jose Maria Callejon

44' [2 - 0] Nuri Sahin, 49' [3 - 0] Raphael Varane, 53' [3 - 1] Acoranas Barrera Reyes, 79' [4 - 1] Joselu, 88' [5 - 1] Jose Maria Callejon.

„Espanyol“ 4 - 2 „Celta Vigo“

(Pirmas mačas 0-0, bendras rezultatas 4-2)

30' [1 - 0] Vladimir Weiss, 48' [2 - 0] Alvaro Vazquez, 57' [3 - 0] Novegil Hugo Mallo (į savus vartus), 62' [3 - 1] David Rodriguez, 67' [4 - 1] Sergio Garcia, 90' [4 - 2] David Rodriguez.

„Sporting Gijon„ 0 - 2 „Mallorca“

(Pirmas mačas 1-0, bendras rezultatas 1-2)

19' [0 - 1] Alex Menendez (į savus vartus), 69' [0 - 2] Emilio Nsue.