13
„Barcelona“ – „Mallorca“ (nuotr. SCANPIX)

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Mallorca“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

13

Vedatas Muriqi 8-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Mallorca“ į priekį 1:0.

Antonio Sanchezas 19-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį atrėmė Marcas-Andre ter Stegenas.

Raphinha 20-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Predragas Rajkovičius apgynė savo saugomus vartus.

Ferranas Torresas 39-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau P.Rajkovičius sėkmingai atrėmė kamuolį.

Raphinha 41-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Abdonas Pratsas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir vėl persvėrė rezultatą „Mallorca“ naudai 2:1.

Joao Felixas 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Teisėjas 68-ąją minutę pats peržiūrėjęs epizodo pakartojimą atšaukė kiek anksčiau skirtą vienuolikos metrų baudinį.

Ferminas Lopezas 75-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl išlygino šių rungtynių rezultatą 2:2.

Cyle'as Larinas 82-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau M.Andre ter Stegenas užtikrintai atrėmė kamuolį.

Tre09-27Athletic Bilbao20 : 00Getafe

Tre09-27Villarreal20 : 00Girona

Tre09-27Real Madrid20 : 00Las Palmas

Tre09-27Cadiz22 : 30Rayo Vallecano

Tre09-27Valencia22 : 30Real Sociedad

Ket09-28Granada20 : 00Real Betis

Ket09-28Celta Vigo20 : 00Alaves

Ket09-28Osasuna22 : 30Atletico Madrid