Prie Barselonos „Barcelona“ ekipos vairo stojusiam ir Šarūną Jasikevičių pakeitusiam Rogeriui Grimau teko nuryti pirmą karčią piliulę šiame sezone.

Katalonų klubas Ispanijos Supertaurės pusfinalyje 80:90 (25:22, 15:20, 19:25, 21:23) nusileido principinei varžovei Madrido „Real“ komandai.

Susitikimo lūžis įvyko po pertraukos. Sėkmingai trečiojo kėlinio antroje pusėje žaidusi „Real“ susikūrė 9 taškų pranašumą (67:58), o ketvirtajame ketvirtyje skirtumas siekė ir 17 taškų – 85:68.

Finale Madrido krepšininkai susitiks su Malagos „Unicaja“ ir Musijos UCAM poros nugalėtoju.

Rokas Jokubaitis aikštėje praleido 11 minučių, pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 2 naudingumo balus.

Nugalėtojams Džananas Musa įmetė 24 taškus (8/12 metimai), Facundo Campazzo pridėjo 17 (5 rez. per.), Gabrielis Deckas – 14, Walteris Tawaresas – 13 (11 atk. kam.).

Barselonos komandai Nicolasas Laprovittola pelnė 27 taškus (5/9 trit.), Tomašas Satoransky – 14 (4 rez. per.), Janas Vesely ir Alejandro Abrinesas – po 8.