Vakar buvo sužaisti septyni Ispanijos „La Ligos“ futbolo čempionato 5-ojo turo susitikimai, po kurių į pirmą turnyrinės lentelės vietą pakilo „Valencia“ ekipa, namuose po tikros įvarčių fiestos 4:2 nugalėjusi „Deportivo“ vienuolikę.

Šeimininkai pirmieji praleido įvartį, kai 11 minutę kamuolį į savus vartus netyčia nukreipė Emiliano Moretti. Vis tik „Valencia“ žaidėjai, palaikomi į „Mestalla“ stadioną susirinkusios daugiatūkstantinės savo sirgalių minios, dar iki pertraukos sugebėjo išlyginti rezultatą – 34 minutę pasižymėjo saugas Juanas Manuelis Mata.

Antrajame kėlinyje Unai Emery auklėtiniai užkūrė tikrą pragarą – du įvarčius įmušė puikią formą ir toliau demonstruojantis Davidas Villa, dar vieną pridėjo Joaquinas, ir Valensijos komanda išsiveržė į priekį net 4:1. Ir nors 85 minutę svečiams dar pavyko kiek sušvelninti rezultatą, tai didesnės įtakos rungtynių baigčiai jau nebeturėjo – graži „Valencia“ pergalė, po kurios ekipa tapo pirmenybių lydere.

Kitame intriguojančiame mače špagas surėmė Madrido „Atletico“ ir „Sevilla“ futbolininkai. Pergalę minimaliu rezultatu 1:0 ir tris taškus po vienintelio 21 minutę pelnyto Luiso Fabiano įvarčio kiek netikėtai išsivežė Sevilijos ekipa.