mestalla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mestalla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mestalla“.

Ispanijos „La Ligos“ lydere tapo „Valencia“

Vakar buvo sužaisti septyni Ispanijos „La Ligos“ futbolo čempionato 5-ojo turo susitikimai, po kurių į pirmą turnyrinės lentelės vietą pakilo „Valencia“ ekipa, namuose po tikros įvarčių fiestos 4:2 nugalėjusi „Deportivo“ vienuolikę. Šeimininkai pirmieji praleido įvartį, kai 11 minutę kamuolį į savus vartus netyčia nukreipė Emiliano Moretti.
2008-09-29

Anglų triumfas UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje

Istorines pergales UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse antradienį iškovojo abu Anglijos klubai - "Manchester United" ir Londono "Chelsea"."Manchester United" futbolininkai, namuose net 7:1 (4:0) sutriuškino "AS Roma" (Italija) vienuolikę ir, iškovoję didžiausią pergalę Europos futbolo taurių turnyruose nuo 1968 metų, atsirevanšavo varžovams už nesėkmę 1:2 svečiuose prieš savaitę bei po penkerių metų pertraukos pateko į pusfinalį.