valladolid

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valladolid“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valladolid“.

Titulą užsitikrinusi „Barcelona“ svečiuose patyrė pralaimėjimą

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti „Valladolid“ futbolininkų pranašumą.  Andreasas Christensenas jau 2-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Valladolid“ ekipa išsiveržė į priekį 1:0. Darwinas Machisas 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.
2023-05-24

Šešis įvarčius pelnęs „Real“ nušlavė „Valladolid“: prie to daugiausiai prisidėjo Benzema

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 6:0 nušlavė „Valladolid“ futbolininkus. Roque Mesa 11-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartus.
2023-04-02

Triuškinanti „Bacelonos“ pergalė pažymėta Lewandowskio dubliu

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Valladolid“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis 24-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Pedri 43-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino katalonų ekipos pranašumą iki 2:0. R.Lewandowskis 64-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rungtynių rezultatas tapo jau triuškinamas 3:0. Lenk...
2022-08-28

Pele rekordą pagerinęs L. Messi padėjo „Barcelona“ ekipai įveikti „Mallorca“

Sekmadienį buvo sužaisti penki XI Ispanijos „La Liga“ pirmenybių turo mačai. Išvykoje žaidusi „Barcelona“ neturėjo daug vargo su „Mallorca“ ekipa, kurią įveikė rezultatu 4:2. Pažymėtina, kad du įvarčius šiame mače pelnęs Lionelis Messi pagerino Pele rekordą - per kalendorinius metus argentinietis pelnė daugiau nei 75 įvarčius. Iki absoliutaus rekordo, kuris šiuo metu priklauso Gerdui Mulleriui, puolėjui trūksta dešimties įvarčių.
2012-11-12

Ispanijoje – įspūdingos „Real“, „Valladolid“ ir „Osasuna“ pergalės

Sekmadienį žaidžiamos penkios šeštojo Ispanijos „La Liga“ pirmenybių turo rungtynės. Čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ savo aikštėje nepagailėjo La Korunjos „Deportivo“ futbolininkų, kuriuos nušlavė rezultatu 5:1. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo, po kartą pasižymėjo Pepe ir Angelo Di Maria.
2012-09-30

„Barcelona“ palaužė „Valencia“, Madrido „Real“ – „Granada“ futbolininkus

Ispanijos čempionas Madrido „Real“  klubas šalies pirmenybėse iškovojo pirmąją pergalę. Jose Mourinho auklėltiniai namie 3-0 sutriuškino „Granada“ ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo, vieną pridėjo Gonzalo Higuainas. Itin permaininga kova vyko tarp Valensijos „Levante“ ir Barselonos „Espanyol“ ekipų.
2012-09-03

Ispanijoje – pirmas antausis „Realo“ žvaigždžių galaktikai

Savaitgalį Ispanijoje buvo žaidžiamos „La Liga“ čempionato 6-ojo turo rungtynės. Jose pirmą kartą šiame sezone suklupo žvaigždžių perpildytas Madrido „Realas“, kuris patyrė pralaimėjimą. Centrinėje turo dvikova Sevilijos mieste tarp vietos „Sevilla“ vienuolikės ir iki tol visus varžovus sau iš kelio šlavusių Madrido „Real“ futbolininkų prasidėjo kiek nelauktai – šeimininkų atakomis.
2009-10-05

Madrido „Realo“ žvaigždės „muša“ ir varžovus, ir rekordus

Vakar buvo sužaisti septyni Ispanijos „La Liga“ čempionato 4-ojo turo mačai. Toliau apsukų nemažina „Realo“ futbolininkai, kurie ne tik iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, bet ir pagerino net du rekordus. „Realo“ žvaigždės įsišėlo Toliau nesustabdomi yra vasarą kaip reikiant savo sudėtį sustiprinę Madrido „Realo“ futbolininkai, kurie išvykoje 2:0 (1:0) įveikė „Villarreallį“ ir įsirašė į savo sąskaitą ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.
2009-09-24

„Real“ ir „Barcelona“ įmušė net po penkis įvarčius

Savaitgalį buvo žaidžiami Ispanijos „La Liga“ čempionato 3-iojo turo mačai. Juose tiesiog lijo įvarčiais, o favoritai negailestingai skriaudė savo varžovus. Titulą ginanti FC „Barcelona“ savo gimtajame „Camp Nou“ stadione net 5:2 (4:1) parklupdė Madrido „Atletico“ futbolininkus. Reto grožio rungtynėse, kuriose jau 42 min. rezultatas buvo 4:0, du įvarčius pelnė argentinietis Lionelis Messi. Savo ruožtu dar įspūdingesnę pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa.
2009-09-21

R. Kaukėnas Madride griežia pirmu smuiku

Draugiškose krepšinio rungtynėse Madrido „Real“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rimantas Kaukėnas, išvykoje 92:73 nugalėjo Valjadolido „Valladolid“ krepšininkus. R. Kaukėnas pelnė 13 taškų ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandos gretose. Sėkmingiau už lietuvį rungtyniavo tik 17 taškų įmetęs Louisas Bullockas. Travisas Hansenas surinko 12 taškų, Nikola Mirotičius – 11, Axelis Hervelle – 10 taškų.