„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti „Valladolid“ futbolininkų pranašumą.

Andreasas Christensenas jau 2-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Valladolid“ ekipa išsiveržė į priekį 1:0.

Darwinas Machisas 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Cyle’as Larinas 22-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

A.Christensenas 31-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė kamuolį.

Gonzalo Plata 60-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Sergio Escudero 72-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

G.Plata 73-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

R.Lewandowskis 84-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:3.