Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 6:0 nušlavė „Valladolid“ futbolininkus.

Roque Mesa 11-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartus.

Rodrygo 22-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Karimas Benzema 29-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Pastarasis netrukus dar du kartus pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 4:0.

Kike Perezas 47-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancios, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Marco Asensio 73-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino „Karališkojo“ klubo pranašumą 5:0.

Lucas Vazquezas 91-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą, o „Real“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 6:0.

„Real“ po 27 sužaistų rungtynių turi surinkęs 59 taškus ir rikiuojasi antroje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderės „Barcelonos“ atsilieka 12 taškų. Tuo tarpu „Valladolid“ su 28 taškais žengia šešioliktas.