Ketvirtadienį atsakomosiose Ispanijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse Madrido "Real" klubas namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Sevilijos "Real Betis" klubu ir pasitraukė iš varžybų.

Kadangi pirmasis susitikimas Sevilijoje baigėsi lygiosiomis 0:0, vieta tarp aštuonių pajėgiausių taurės turnyro komandų dėl svečiuose pelnyto įvarčio atiteko "Real Betis" futbolininkams.

Aikštės šeimininkai jau 5 minutę po Robinho įvarčio išsiveržė į priekį, tačiau dar iki pertraukos Dani (37 min.) išlygino rezultatą.

Be "Real Betis" vienuolikės, kuri šalies taurę laimėjo 2005 metais, ketvirtfinalyje žais "Barcelona", "Sevilla", "Osasuna", La Korunjos "Deportivo", praėjusių metų finalininkė Saragosos "Real", "Getafe" ir antros lygos "Valladolid" komandos.