la ligos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „la ligos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „la ligos“.

„Real“ išvykoje dešimtyje įveikė „Barcelona“

Ispanijos „La Liga“ čempionate 31-ajame ture „Camp Nou“ stadione susitiko Ispanijos čempionė „Barcelona“ ir karališkasis Madrido „Real“ klubas. Po įtemptos kovos rezultatu 2:1 (0:0) pergalę šventė Madrido „Real“ ekipa.   Viso pasaulio futbolo fanų ilgai laukta dvikova tarp „Barcos“ ir „Realo“ galiausiai įvyko. Nors prieš rungtynes turnyrinėje lentelėje skirtumas tarp ekipų buvo didžiulis visi galėjo tikėtis aukščiausio lygio rungtynių.
2016-04-02

Pagaliau – didysis futbolas grįžta!

Sporto karaliumi tituluojamo futbolo fanai visame pasaulyje pagaliau gali lengviau atsikvėpti – po kelis mėnesius trukusios vasaros pertraukos į stadionus veržiasi naujasis sezonas. Mūšiai jau verda Po tarpsezonį vykusių žaidėjų mainų, perėjimų iš vienos komandos į kitą bei įspūdingų pirkinių, kurių sumos neretai siekė ir po 50 milijonų eurų, kovos stipriausiomis vadinamomis Europos lygose jau įsibėgėja. Pirmieji savo nacionalinius čempionatus atgaivino Vokietijos ir Prancūzijos klubai.
2009-08-25

„Real“ pasirašė sutartį su 16-mečiu futbolo vunderkindu iš Portugalijos

Ispanijos „La Ligos“ čempionas Madrido „Real“ klubas pasirašė sutartį su 16-mečiu Portugalijos talentu Alipio Duarte Brandao, kuris, pasak futbolo ekspertų, bus didi pasaulio žvaigždė. Jaunąjį futbolininką į savo gretas norėjo pasikviesti ir Londono „Chelsea“ komanda, tačiau greitesni buvo ispanai. Kai kurie žiniasklaidos ir futbolo atstovai drįsta teigti, kad A. D. Brandao gali tapti geresniu žaidėju net už tautietį Cristiano Ronaldo.
2008-11-10

Ketvirtoji UEFA Čempionų lygos diena – kas diktuos madas šiandien?

Įkandin vakar sužaistų aštuonių UEFA Čempionų lygos mačų šiandien Europos futbolo stadionus sudrebins dar tiek pat dvikovų. Ar anglų ir ispanų klubai ir toliau šluos savo varžovus iš kelio, ką pasiūlys turnyro debiutantai „Anorthosis“ ir CFR „Cluj“ ir ar sulauksime įvarčių fiestos? Laudami atsakymų į šiuos klausimus jūsų teismui pateikiame trumpą šios dienos rungtynių apžvalgą ir mūsų prognozę: Bordo „Girondins“ (Prancūzija) - AS „Roma“ (Italija) Abi ekipos pirmajame ture pasirodė tiesiog tr...
2008-10-01

Ispanijos „La Ligos“ lydere tapo „Valencia“

Vakar buvo sužaisti septyni Ispanijos „La Ligos“ futbolo čempionato 5-ojo turo susitikimai, po kurių į pirmą turnyrinės lentelės vietą pakilo „Valencia“ ekipa, namuose po tikros įvarčių fiestos 4:2 nugalėjusi „Deportivo“ vienuolikę. Šeimininkai pirmieji praleido įvartį, kai 11 minutę kamuolį į savus vartus netyčia nukreipė Emiliano Moretti.
2008-09-29

Ispanijos čempionate „Barcelona“ pergalę išplėšė 103 minutę!

Vakar Ispanijoje buvo žaidžiami trys šalies futbolo pirmenybių 5-ojo turo susitikimai. Juose fortūna šypsojosi svečiuose rungtyniavusioms ekipoms – pergales nuskynė tiek Madrido „Real“, tiek „Barcelona“, tiek „Villarreal“. Bene dramatiškiausias mačas vyko Barselonoje, kur špagas surėmė du šio miesto klubai – „Espanyol“ ir „Barcelona“. „Espanyol“ futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 21 minutę varžovų baudos aikštelėje kilusia sumaištimi pasinaudojo F. ...
2008-09-28

Ispanijos čempionato lydere tapo „Valencia“

Vakar Ispanijos „La Ligos“ futbolo pirmenybėse buvo sužaisti likę keturi 4-ojo turo susitikimai, po kurių pasikeitė šalies čempionato lyderis. Juo tapo praėjusiais metais itin nesėkmingai žaidusi CF „Valencia“ vienuolikė, kuri išvykoje 2:0 privertė kapituliuoti lygos naujokę „Malagos“ ekipą. Abu įvarčius svečiams antrajame kėlinyje pelnė rezultatyviausiais 2008-ųjų metų Europos futbolo čempionato Austrijoje ir Šveicarijoje žaidėjas Davidas Villa – jis pasižymėjo 70 ir 90 minutėmis.
2008-09-26

„La Ligoje“ – net septyni „Realo“ įvarčiai!

Vakar Ispanijoje vyko šešerios „La Ligos“ čempionato 4-ojo turo rungtynės. Įspūdingą futbolo ir įvarčių fiestą „Santiago Bernabeu“ stadione susirinkusiems žiūrovams padovanojo Madrido „Real“ klubas, kuris net 7:1 pažemino Chichhono „Sportingą“. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė olandas Rafaelis Van Der Vaartas, du pridėjo Raulis. Kur kas sunkesnę pergalę pasiekė FC „Barcelona“ futbolininkai.
2008-09-25

Antroji UEFA Čempionų lygos diena – ar ir šiandien Europa sulauks sensacijų?

Į įsibėgėjusį UEFA Čempionų lygos traukinį šiandien vakare įsės dar 16-a klubų. Jie prisijungs prie lygiai tiek pat dalyvių, startavusių vakar, ir pradės savo kovą dėl prestižiškiausio Europos futbolo trofėjaus. O prieš 8-ių naujų ir intriguojančių mačų pradžią – žvilgsnis į ekipų pajėgumą ir galimybes šio vakaro rungtynėse.
2008-09-17

Didžiausios EURO-2008 netektys

Mums labiausiai Europos čempionate trūks Lietuvos rinktinės, visgi, būkime atviri, prie to jau esame pripratę. Bet Austrijoje ir Šveicarijoje neišvysime ir viso pulko pačių ryškiausių žvaigždžių, kurios būtų tikrai papuošusios šias pirmenybes. Taigi ko neteko EURO-2008? Į Senojo žemyno futbolo čempionato finalinį etapą nesugebėjusi prasimušti žvaigždžių prikimšta Anglijos rinktinė smarkiai nuvylė ne tik savo šalį, bet ir turnyro organizatorius.