Vakar Ispanijoje buvo žaidžiami trys šalies futbolo pirmenybių 5-ojo turo susitikimai. Juose fortūna šypsojosi svečiuose rungtyniavusioms ekipoms – pergales nuskynė tiek Madrido „Real“, tiek „Barcelona“, tiek „Villarreal“.

Bene dramatiškiausias mačas vyko Barselonoje, kur špagas surėmė du šio miesto klubai – „Espanyol“ ir „Barcelona“. „Espanyol“ futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 21 minutę varžovų baudos aikštelėje kilusia sumaištimi pasinaudojo F. T. Coro. Tiesa, jau 45 minutę „Barcelona“ įgijo kiekybinį pran ašumą, nes iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas brazilas Nene.

Dar įdomesni dalykai vyko antrajame kėlinyje – maždaug 70 minutę sirgalių tribūose kilo neramumai ir teisėjas bemaž dešimčiai minučių buvo priverstas nutraukti rungtynes. Vis tik netikėta pertrauka į naudą išėjo Josepo Guardiolos auklėtiniaims – 76 minutę Thierry Henry išlygino rezultatą, o 103 minutę (nes buvo pridėta net 13 minučių) po abejotinos „Espanyol“ gynėjų pražangos prieš Samuelį Eto‘o „Bacelonos“ ekipa gavo teisę smūgiuto 11 metrų baudinš. Lionelio Messi koja nesudrebėjo ir jis savo komandai padovanojo pergalę 2:1.

Dramos netrūko ir akistatoje tarp Sevilijos „Real Betis“ bei Madrido „Real“ vienuolikių. Svečiai po 19 minutę pelnyto gynėjo Gabrielio Heinze įvarčio pimavo 1:0, bet „Real Betis“ žaidėjas Sergio Garcia 54 minutę atstatė pusiausvyrą. Vis tik „karališkasis klubas“ per teisėjo pridėtą laiką sugebėjo dar katrtą pasižymėti ir išplėšti tris taškus – įvartį įmušė olandas Ruudas Van Nilsterooy‘us.

Kitame susitikime „Villarreal“ išvykoje kukliai 1:0 įveikė lygos naujokę Chichono “Sporting” ekipą, kuri čempionate dar nėra iškovojusi nė vieno taško. Beje, „Villarreal“ tapo „La Ligos“ pirmenybių lyderiu.