Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 0:1 (0:1) turėjo pripažinti „Mallorca“ futbolininkų pranašumą. Nacho Fernandezas 13-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Mallorca“ ekipą šiame susitikime išsiveržė į priekį 1:0.

Rodrygo 37-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Marco Asensio 60-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Luka Modričius 69-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Antonio Rudigeris per pridėtą rungtynių laiką atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Sek02-05Mallorca15 : 00Real Madrid

Sek02-05Girona17 : 15Valencia

Sek02-05Real Sociedad19 : 30Real Valladolid

Sek02-05Barcelona22 : 00Sevilla

Pir02-06Rayo Vallecano22 : 00Almeria