Nuostabus Aurelieno Tchouameni šūvis padovanojo „Real“ pergalę prieš „Mallorcą"

laimėjo ir principiniai varžovai

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Mallorca“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje pavojingiausią progą pasižymėti turėjo Jude‘as Bellinghamas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. „Real“ vos antrą kartą nepavyko atlikti nei vieno smūgio į vartų plotą per pirmąsias 45 žaidimo minutes „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse šį sezoną. Tai taip pat nutiko principiniame susitikime su „Barcelona“.

„Karališkasis“ klubas antrajame kėlinyje žaidė pavojingiau ir aktyviau puolime. Aurelienas Tchouameni 48-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Real“ į priekį 1:0. Puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Brahimas Diazas ir Federico Valverde.

Bet Madrido ekipą lygoje vis dar bando vytis „Barcelona“, kuri išvykos rungtynėse 1:0 įveikė „Cadiz“ futbolininkus.

Joao Felixas 37-ąją minutę puikiu smūgiu per save išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Ferminas Lopezas pirmojo kėlinio pabaigoje nepasinaudojo puikia proga pasižymėti, kamuolį blokavo varžovas. „Cadiz“ antrajame kėlinyje žaidė aktyviau puolime ir atliko daugiau smūgių.

Juanmi pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Diadie Samassekou atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Marcas-Andre ter Stegenas.

Galiausiai rezultatas liko nepakitęs ir katalonai iškovojo pergalę.