Alvaro Moratą dėl raudonos kortelės praradę Madrido „Atletico“ nesuklupo rungtynėse su „Mallorca“ ir laimėjo rezultatu 2 – 0.

„Atletico“ į priekį išsiveržė neprabėgus nė pusvalandžiui, kuomet 26-ą minutę Diego Costa sulaukė gero Koke perdavimo bei užtikrintu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus.

31-ą minutę „Atletico“ sulaukė dar vienos progos pasižymėti, kuomet teisėjas užfiksavo varžovų žaidimą ranka baudos aikštelėje ir parodė į vienuolikos metrų žymą, visgi baudinys taip ir nebuvo atliktas, kadangi jis po VAR peržiūros buvo anuliuotas.

65-ą minutę pasižymėjo ir brangiausias „Atletico“ vasaros pirkinys Joao Felixas, kuris įveikė iškart kelis varžovus ir puikiu smūgiu nuginklavo vartininką – 2 – 0.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos Madrido ekipa dar ir liko mažumoje. 77-ą minutę puolėjas A.Morata buvo nubaustas geltona kortele, o iškart po to jam buvo parodyta ir antra geltona kortelė, tad jis buvo išvytas iš aikštės.

Nepaisant šio praradimo, Diego Simeone auklėtiniai užbaigė rungtynes tokiu pat rezultatu ir įsirašė dar vieną pergalę.