Antradienio vakarą baudinių serijoje 5:4 įveikusi „Real Sociedad“ klubą „Mallorca“ žais ketvirtajame savo istorijoje „Copa del Rey“ finale.

Palmos komanda į lemiamą finalą nepateko nuo 2003 m., kai buvo karūnuota čempione.

Tai vienintelis „Copa del Rey“ trofėjus per 108 metų klubo istoriją, o kiti du finalai buvo pralaimėti 1991 m. Madrido „Atletico“ ir 1998 m. „Barcelona“ klubams.

Pirmoji į priekį šiame mače išsiveržė „Mallorca“ ekipa po Giovanni Gonzalezo įvarčio 50-ą minutę.

Vėliau 71-ą minutę rezultatą išlygino Mikelis Oyarzabalas, o per likusį rungtynių laiką bei pratęsimą nė vienai komandai pasižymėti daugiau nepavyko. Viskas sprendėsi baudinių serijoje.

Finale „Mallorca“ susitiks su Bilbao „Athletic“ ir Madrido „Atletico“ poros nugalėtoju po atsakomųjų rungtynių. Bilbao ekipa po pirmosios akistatos pirmauja 1:0.