Copa del Rey

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Copa del Rey“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Copa del Rey“.

Sutriuškinta „Atletico“ komanda į Ispanijos taurės finalą užleido Bilbao futbolininkus

Ispanijos taurės pusfinalio varžybose eliminuota Madrido „Atletico“ komanda. Atsakomosiose varžybose Bilbao „Athletic“ net 3:0 sutriuškino varžovus iš Madrido. Pirmose rungtynėse jie turėjo minimalią persvarą, tad seriją jie laimėjo bendru rezultatu 4:0 bei finale kausis su „Mallorca“. 12-ąją rungtynių minutę „Athletic“ įtvirtino savo persvarą. Nico Williamsas skersavo kamuolį savo broliui Inaki Williamsui, kuris smūgiu vienu prisilietimu galingai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą.
2024-03-01

Į Ispanijos taurės finalą po baudinių serijos žengė „Mallorca“

Antradienio vakarą baudinių serijoje 5:4 įveikusi „Real Sociedad“ klubą „Mallorca“ žais ketvirtajame savo istorijoje „Copa del Rey“ finale. Palmos komanda į lemiamą finalą nepateko nuo 2003 m., kai buvo karūnuota čempione. Tai vienintelis „Copa del Rey“ trofėjus per 108 metų klubo istoriją, o kiti du finalai buvo pralaimėti 1991 m. Madrido „Atletico“ ir 1998 m. „Barcelona“ klubams. Pirmoji į priekį šiame mače išsiveržė „Mallorca“ ekipa po Giovanni Gonzalezo įvarčio 50-ą minutę.
2024-02-28

„Atletico“ žengė į Ispanijos taurės pusfinalį

Ispanijoje paaiškėjo ketvirtoji „Copa del Rey“ taurės dalyvė. Madrido „Atletico“ minimalia persvara 1:0 įveikė „Sevilla“ komandą ir pateko tarp keturių stipriausių taurės komandų. Pirmajame kėlinyje daug progų žiūrovai neišvydo. Visgi, „Atletico“ turėjo puikią progą įsiveržti į priekį kai 26-ąją minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus.
2024-01-26

Dramatiškame Madrido derbyje Ispanijos taurėje „Atletico“ eliminavo „Real“

Ispanijos taurės turnyre įspūdingu Madrido derbiu baigėsi aštuntfinalio etapas. Kaip ir prieš savaitę vykusiose Ispanijos Supertaurės rungtynėse, taip ir šį kartą, 90-ies minučių Madrido „Real“ ir „Atletico“ komandoms neužteko. Ispanijos sostinės klubo derbyje šį kartą jėgų svarstyklės pasisuko „Atletico“ naudai: jie pelnė du įvarčius pratęsime ir eliminavo pernai taurę laimėjusius varžovus iš tolimesnių kovų 4:2. Dešimtąją minutę arti tikslo buvo Jude‘as Bellinghamas.
2024-01-19

„Barcelona“ vijosi trečios lygos komandą, tačiau pateko į kitą „Copa del Rey“ etapą

„Barcelonos“ futbolo klubas žengė į kitą Ispanijos „Copa del Rey“ taurės etapą. Ketvirtadienį išvykoje „Barcelona“ ne be vargo palaužė vos trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje rungtyniaujančią „Unionistas“ komandą. Galutinis rungtynių rezultatas – 3:1, „Barcos“ naudai. Šiose rungtynėse „Unionistas“ iššovė pirmieji. Kamuolį į vartus pasiuntė Alvaro Gomezas. Rezultatą išlyginti „Barcelona“ komandai pavyko pirmajame kėlinyje.
2024-01-18

„Barcelona“ iškovojo kuklią pergalę prieš ketvirtos lygos klubą

Ispanijos „Copa del Rey“ pirmenybes pergalingai pradėjo „Barcelona“. Startas Ispanijos taurėje katalonams nebuvo lengvas: pergalę prieš ketvirtoje lygoje žaidžiantį „Barbastro“ klubą jie iškovojo tik minimaliu skirtumu 3:2. Nors „Barcelona“ 18-ąją minutę pelnė savo pirmąjį įvartį po Fermino Lopezo tikslaus smūgio, antrojo įvarčio jiems teko laukti iki pat antrojo kėlinio. Tuomet pranašumą padidino Ralphinha.
2024-01-08

„Real“ klubas po 9 metų pertraukos iškovojo Ispanijos Karaliaus taurę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės finale 2:1 įveikė „Osasuna“ futbolininkus ir tapo šio turnyro nugalėtojais. „Real“ puolėjas Rodrygo jau 2-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Netrukus pavojingų epizodų sukūrė abi komandos, bet pasižymėti nepavyko. „Real“  gynėjo Davido Alabos dar 32-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiųstas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.
2023-05-07

Xavi po sutriuškinimo principiniame mūšyje: „Šis pralaimėjimas nesugadins sezono“

„Barcelona“ strategas Xavi Hernandezas teigė, kad triuškinantis pralaimėjimas „Copa del Rey“ pusfinalyje 0:4 Madrido „Real“ komandai yra „sunkiai virškinamas“, tačiau tvirtina, kad tai nenubraukia viso sezono darbo. Šis pralaimėjimas nutraukė trijų iš eilės „Barcelona“ pergalių seriją „El Clasico“ susitikimuose. „Sunku tai suvirškinti. Mums sekėsi gerai, bet po antrojo įvarčio praradome drausmę. Galbūt tai lėmė mūsų branda, nes turime labai daug jaunų žaidėjų.
2023-04-06

„Barceloną“ svečiuose sutriuškinęs „Real“ klubas – Ispanijos taurės finale

Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio atsakomosiose rungtynėse svečiuose net 4:0 sutriuškino „Barcelona“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:1 ir žengė į šio turnyro finalą. Mačo pradžioje šeimininkai atakavo daugiau, bet vis pritrūkdavo tikslumo. Kėliniui įpusėjus puikų šansą jau susikūrė svečiai, kai Viniciusas Junioras buvo arti įvarčio, bet katalonus išgelbėjo gynėjas.
2023-04-06

Po fiasko Ispanijoje Jasikevičius atsakomybės nesikratė: „Visų pirma, kalčiausias yra treneris“

Sensacija užfiksuota Ispanijos Karaliaus taurėje, kai ketvirtfinalyje Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“  po pratęsimo 87:89 (21:20, 20:14, 14:16, 21:26, 11:13) pralaimėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkams. Katalonai gynė praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų trofėjų. R.Jokubaitis per 18 minučių pasižymėjo 7 taškais (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.