0
TV3

Antradienį sužaistose atsakomosiose Ispanijos "Karaliaus" taurės pusfinalio rungtynėse Madrido "Real" rezultatu 3:1 nugalėjo "Barcelona" ir bendru rezultatu 4:2 iškovojo kelialapį į finalą.

Jau pačioje rungtynių pradžioje kamuolį varžovų baudos aikštelėje gavęs Lionelis Messi iš aštraus kampo smūgiavo visai šalia Diego Lopezo vartų.

13 susitikimo minutę kontratakos smaigalyje atsidūręs Cristiano Ronaldo suklaidino "Barcelona" gynėją Gerardą Pique, kuris bandydamas išmušti kamuolį iš po portugalo kojų prasižengė. Rungtynių teisėjas nedvejodamas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo pats C.Ronaldo.

Artėjant pertraukai L.Messi gavo progą pabandyti savo laimę iš baudos smūgio. Argentinietis nusprendė smūgiuoti pažeme ir neapsiriko, nes kamuolys praskriejo po "Real" išstatyta sienele, tačiau į vartų plotą nepataikė.

Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo aktyviau. 52 minutę prie pat varžovų vartų buvusiam "Barcelona" saugui Sergio Busquetsui pasiųsti kamuolį į vartus paskutinę akimirką sutrukdė "Real" gynėjas.

Nepaisant didelio "Barcelona" ekipos spaudimo, 57 mačo minutę svečiai surengė greitą kontrataką, kurią sėkmingai užbaigė C.Ronaldo.

Po antrojo įvarčio aikštės šeimininkai nesugebėjo atsitiesti. Ne gana to, nepraėjus nei dešimčiai minučių niekeno nedengiamas "Real" gynėjas Raphaelis Varane smūgiu galva pasiuntė trečią kamuolį į "Barcelona" ekipos vartus.

Paguodos įvartį pačioje rungtynių pabaigoje po puikaus Andreso Iniestos perdavimo pelnė aikštės šeimininkų gynėjas Jordi Alba.

"Karaliaus" taurės finale gegužės 18 d. "Real" kausis su Madrido "Atletico" ir "Sevilla" poros nugalėtoju.

Rezultatas:

"Barcelona" 1 - 3 Madrido "Real" (bendras rezultatas: 2 - 4)

13' [0 - 1] Cristiano Ronaldo

57' [0 - 2] Cristiano Ronaldo

68' [0 - 3] Raphael Varane

89' [1 - 3] Jordi Alba