Ispanijoje paaiškėjo ketvirtoji „Copa del Rey“ taurės dalyvė. Madrido „Atletico“ minimalia persvara 1:0 įveikė „Sevilla“ komandą ir pateko tarp keturių stipriausių taurės komandų.

Pirmajame kėlinyje daug progų žiūrovai neišvydo. Visgi, „Atletico“ turėjo puikią progą įsiveržti į priekį kai 26-ąją minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus. Jį realizuoti bandė Antoine‘as Griezmannas, bet prieš pat smūgį jis slystelėjo ir krito mušdamas kamuolį, o šis skriejo gerokai virš vartų.

Antrajame kėlinyje A. Griezmannas vos nepelnė nuostabaus įvarčio. Visgi, jo akrobatiškas bandymas skriejo kiek virš vartų. Galiausiai po kelių minučių trečiuoju bandymu prancūzas pasiuntė kamuolį į vartus, bet šį kartą jis tai padarė būdamas nuošalėje ir įvartis įskaitytas nebuvo.

79-ąją minutę „Atletico“ pagaliau pralaužė „Sevilla“ gynybą. Po keitimo aikštėje pasirodęs Angelis Correa baudos aikštelėje suklaidino gynėją ir surado kitą po keitimo pasirodžiusį žaidėją Memphį Depay‘ų, o šis iš arti kyštelėjo koją ir nukreipė kamuolį į vartus.

„Sevilla“ po kelių minučių turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą. Po kampinio Sergio Ramosas laisvas iš poros metrų krisdamas kamuolį pasiuntė virš vartų.

Paskutinę pridėto laiko minutę vos neprisižaidė Pablo Barriosas. Jaunasis „Atletico“ žaidėjas netoli savo vartų bandė įveikti kelis oponentus, galiausiai prarado kamuolį ir baudos aikštelėje pargriovė oponentą. Visgi, po VAR peržiūros nuspręsta, jog jis pirma sužaidė į kamuolį ir vienuolikos metrų baudinys buvo atšauktas, leidęs „Atletico“ be pratęsimo žengti į taurės pusfinalį.