Bilbao „Athletic“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje po pratęsimo 3:2 įveikė „Barcelona“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Ikeras Muniainas jau 2-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Athletic“ ekipą į priekį 1:0.

Ferranas Torresas 20-ąją minutę pasitaisęs kamuolį fantastišku smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Nico Williamsas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Marcas Andre ter Stegenas atrėmė kamuolį.

Raulis Garcia 45-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau vartininkas dar kartą sėkmingai apgynė savo vartus ir rezultatas nepakito.

Nico Williamsas 52-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau M.Andre ter Stegenas dar kartą atrėmė kamuolį.

Inigo Martinezas 86-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Athletic“ į priekį 2:1.

Pedri 93-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 2:2.

Per pagrindinį rungtynių laiką nugalėtojo išsiaiškinti nepavyko, todėl komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Inaki Williamsas 96-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų.

Sergino Destas 103-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą Julenas Agirrezabala meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko.

I.Muniainas 106-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir vėl persvėrė rezultatą „Athletic“ naudai 3:2.

Tuo tarpu kovą turnyre tęsias ir Madrido „Real“ klubas, kuris taurės aštuntfinalyje po pratęsimo 2:1 palaužė „Elche“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Josanas 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir pasiųsti kamuolio į varžovų vartus nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Casemiro 77-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Axelis Werneris atrėmė kamuolį.

Viniciusas Junioras 82 ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys atsidūrė varžovų vartininko rankose.  Išsiaiškinti rungtynių nugalėtojo per pagrindinį laiką nepavyko, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Gerardas Gumbau 96-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.   Marcelo 102-ąją minutę už pražangą prieš varžovą buvo nubaustas raudona kortele ir „Real“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Gonzalo Verdu 104-ąją minutę atliko galingą smūgį, o kamuolys nuo „rikošeto“ atsidūrė vartuose ir „Elche“ išsiveržė į priekį 1:0.

Isco 108-ąją minutę puikiu smūgiu tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Edenas Hazardas 116-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir persvėrė rezultatą „Real“ ekipos naudai 2:1.

Fidelis 120-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė. Pere Milla rungtynių pabaigoje taip pat užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, bei paliko aikštę.

Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė Madrido ekipos pergalę.