Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje po pratęsimo 2:1 palaužė „Elche“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Išsiaiškinti rungtynių nugalėtojo per pagrindinį laiką nepavyko, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Marcelo 102-ąją minutę už pražangą prieš varžovą buvo nubaustas raudona kortele ir „Real“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Gonzalo Verdu 104-ąją minutę atliko galingą smūgį, o kamuolys nuo „rikošeto“ atsidūrė vartuose ir „Elche“ išsiveržė į priekį 1:0.

Isco 108-ąją minutę puikiu smūgiu tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Edenas Hazardas 116-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir persvėrė rezultatą „Real“ ekipos naudai 2:1.

Fidelis 120-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.