bojanas krkičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bojanas krkičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bojanas krkičius“.

„Manchester City“ taškus išbarstė paskutinę minutę

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos keturios rungtynės. Nors iš grandų žaidė tik „Manchester City“, tačiau įvarčių nestigo, o ir patys „Miestiečiai“ 1:1 sužaidė su „Middlesbrough“. „AFC Bournemouth“ klubas namuose 1:2 pralaimėjo „Sunderland“ ekipai.
2016-11-05

„Stoke City“ tapo dvyliktuoju Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyro aštuntfinalio dalyviu

Dvyliktuoju 2014-2015 metų sezono Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA Cup) turnyro aštuntfinalio dalyviu tapo šalies elito "Stoke City" klubas, šešioliktfinalio rungtynėse svečiuose 4:1 (1:0) sutriuškinęs trečiojo diviziono "Rochdale" futbolininkus. Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Bojanas Krkičius (4 min.), Stephenas Irelandas (52 min.), Victoras Mosesas (62 min.) ir Jonathanas Waltersas (90+3 min.). Vienintelio įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Rhysas Bennettas (78 min.
2015-01-27

Ispanijos supertaurę laimėjo „Barcelona“

Pirmąsias Ispanijos supertaurės rungtynes išvykoje prieš Bilbao „Athletic“ klubą laimėjusi rezultatu 2:1, FC „Barcelona“ savo pranašumą įrodė ir atsakomajame susitikime. Tiesa, Katalonijos klubo fanai įvarčių iš savo palaikomos komandos sulaukė tik antrajame kėlinyje: 50 ir 68 minutėmis pasižymėjo Lionelis Messi, o 72 minutę pergalę įtvirtino Bojanas Krkičius, kuris aikštėje pasirodė tik 71 minutę, kai pakeitė Zlataną Ibrahimovičių. „Barcelona“ Ispanijos supertaurę laimėjo dvyliktą kartą.
2009-08-24

„Chelsea“ atsilaikė prieš „Barceloną“

UEFA Čempionų lygos pirmajame pusfinalio mače namuose žaidusi „Barcelona“ nesugebėjo ne tik įveikti „Chelsea“ ekipos, bet ir įmušti nors vieną įvartį. Garsiajame „Camp Nou“ stadione vykusiame mače iniciatyvą beveik visą laiką turėjo šeimininkų futbolininkai, bet patikimai gynęsi „Chelsea“ žaidėjai neleido kurti itin pavojingų progų, o patys laukė šansų kontratakuoti.
2009-04-29

„La Ligos“ starte – antausiai „Barcelona“ ir Madrido „Real“ ekipoms

Savaitgalį prasidėjusiose Ispanijos futbolo pirmenybėse netrūko staigmenų - pralaimėjimus patyrė abi didžiausiomis čempionato favoritėmis laikomos komandos. „Barcelona“ išvykoje neatsilaikė prieš naujokę „Numancią“, o Madrido „Real“ suklupo mače su „Deportivo“ žaidėjais.
2008-09-01

Čempionų lyga: juoda diena šeimininkams

Antradienį sužaistos dvejos pirmosios Čempionų lygos futbolo turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose pergales iškovojo abi išvykoje žaidusios komandos -  „Manchester United“ (Anglija) ir „Barcelona“ (Ispanija). Anglijos čempionai 2:0 (1:0) Italijos sostinėje palaužė „Romos“ ekipą. Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą turėjo ir varžovų vartams pavojingais išpuoliais grasino būtent italų klubo futbolininkai, bet jiems niekaip nepavyko išnaudoti susikurtų progų.
2008-04-02

Ispanijos futbolo lygos lyderis prarado du taškus

Du taškus Ispanijos futbolo čempionato tryliktojo turo rungtynėse prarado čempionas bei dvidešimties komandų turnyro lyderis Madrido "Real" (29 tšk.) klubas, šeštadienį rungtynes svečiuose su dvyliktojoje pozicijoje esančia Mursijos "Real" (14 tšk.) komanda baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0).Svečiai pirmavo po Robinho (9 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Enrique De Lucas (48 min.).Madrido klubas mačą baigė nepilnos sudėties - 82-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Guti.
2007-11-25

Ispanijos futbolo taurės turnyro šešioliktfinalyje

Antradienį įvyko trejos pirmosios Ispanijos futbolo taurės turnyro šešioliktfinalio rungtynės - vieną pergalę iškovojo svečiai, o du mačai baigėsi taikiai."Barcelona" vienuolikė išvykoje 3:0 (1:0) įveikė trečiojo diviziono "CD Alcoyano" ekipą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Thierry Henry (25 min.), Eiduras Gudjohnsenas (87 min.) ir Bojanas Krkičius (90 min.